Módní trendy

Trendy na jaro: Odhalte ramena a ukažte ženskou bezbrannost

Dámy, rády byste stále držely krok s nejnovějšími módními trendy? Pokud ano, určitě vás bude inspirovat pár střípků o tom, co se aktuálně děje ve světové módě. Buďte krásné, buďte in a nenechte se zahanbit. Připravte se na jaro a buďte trendy. Jak na to?

Podlehněte vášni potisků

Pokud jde o barvy, dokonale stylová budete v modře indigovém odstínu. Úplně dokonale to vypadat, když ho vhodně zkombinujete s černou. Ostudu si ale neuděláte ani v sytě červené nebo jemnější rajčatové nebo šarlatu. Zkrátka barva života je in, tak se jí nebojte. Pokud ale přesto dáte raději přednost decentnějším odstínům, rozhodně nic nezkazíte v černé klasice, ale i v šedé a béžové. A navíc, nemyslíte si, že nosit neustále jenom jednobarevné topy, halenky a trička je už dost nuda? Nebraňte se potiskům. Například květiny na černém podkladě mají eleganci a styl. Přijde vám pánská móda pohodlná? Potom si pořiďte kousky oblečení, které do dámské módy hezky komponují pánské prvky – právě tohle totiž teď hodně frčí.

mango topy

Zkombinujte v sobě romantičku s drsňačkou

Odhalená ramena dávají najevo ženskost. Podívejte se na inspiraci do módní značky Mango, které nabízí řadu nádherných topů a halenek. Dívky, mladé i starší ženy s nimi působí bezbranně a romanticky. Znovu jsou v kurzu i krátké sukně nad kolena, a pokud jste si oblíbily retro styl, máte zelenou. Návraty se v současné módě konají čím dál častěji, tak si je jaksepatří vychutnejte. Máte v oblibě kontrasty a až donedávna jste se jich bály? Teď už nemusíte. Právě letí kombinace romantičky s motorkářskou drsňačkou. Jak jinak si vysvětlit, že je mimořádně oblíbené sladění jemných ženských květinových šatů a přes ně přetažené motorkářské kožené bundy. A když už jsme u toho, co na sebe, když je chladněji, stoupá obliba džínových patchworkových bund. Elegancí posedlé dámy by si zase měly pořídit dlouhé maxi kabáty sahající minimálně na lýtka nebo klidně až ke kotníkům.