Módní trendy

Jen žlutá to může být!

Jaro je především o pestrosti. Všude svítí první jarní kvítky, které nám oživují a vylepšují den kdykoliv, kdy vyjdeme ven. Sluníčko nám svítí do zad každý den, a tak máme většinou mnohem lepší náladu a chuť vstávat. Bohužel však mnohdy se také stane, že není jaro o této kráse, ale že přichází především období dešťů, bez kterého by to jaro bylo taky nebylo ono. A tak i během hezkého období můžou přijít dny a chvíle, kde se nám nebude chtít nic dělat a kdy zatoužíme jen po tom, abychom mohli celé hodiny trávit v teplé posteli a nemuseli bychom do takového ošklivého počasí. Jenže na každém takovém dni můžeme vždy najít něco pozitivního. Třeba hezký look, nad kterým přemýšlíme každé ráno co hodinu. Díky tomu, že je jaro o pestrosti, se tato barevnost projevuje také v oblékání. Jestliže tedy během tohoto období nemáte v šatníku potřebné barevné oblečení, měli byste ihned vyrazit na nákupy! Protože pouze tak docílíte stylového dojmu!

Sice bude vládnout tento rok zelená barva, ale žlutá je druhým favoritem!

Sice se nyní spekuluje o tom, že pro letošní rok bude vedoucí barva zelená, možná byste se měli zamyslet i nad pestřejšími barvami, než je jen odstín vojensky zelené. Pestře červená nebo královsky modrá nikdy nikomu neublížila. Ovšem mnohem lepším kouskem je pro vás jednoznačně žlutá, protože tato barva sluší naprosto každému. Ať už jste majitelem snědé nebo bledé pleti, vždy se k vám tato pestrá barva bude hodit. Nesmíte si však volit oblečení, které je pouze v tom světlé odstínu. Tato nevýrazná barva vám zrovna nesvědčí. Proto to zkuste především s velmi výrazně žlutou, protože jen díky ní dosáhnete vždy neodolatelného dojmu.

Navíc i můžete kombinovat vždy a se vším! Černé nebo bílé džíny jsou naprosto fantastické do této kombinace. Jestliže však chcete klasický ležérní look s obyčejnými džíny, i takto bude souhra fundovat, tím si můžete být naprosto jisti.