Lifestyle

Spalte nechtěný tuk na břiše s pomocí potravin, které to umí

Trápí vás, že vaše postava není podle vašich představ? Dostáváte se do stresu a úzkostí, protože se blíží plavková sezona a vy stále ještě nemáte figuru svých snů? Je třeba na postavě začít pracovat. Kromě pravidelného cvičení a samozřejmě dodržování pitného režimu se musíte zaměřit na svůj jídelníček. Ať už byste se zeptali jakéhokoli specialisty na hubnutí nebo nutričního odborníka, vždy by vám bylo řečeno, že klíčem k hubenému tělu je především jídelníček, který neobsahuje žádné zbytečné cukry, ale především potraviny, které tělu napomáhají s odbouráváním břišního tuku.  

Možná jste do nynějška ani netušili, že takové potraviny vůbec existují, ale je to opravdu tak. Mezi potravinami se najdou takové, s pomocí kterých hravě spálíte nechtěný tuk v okolí břicha. O jakých potravinách tedy mluvíme? 

Pikantní koření 

Ke zrychlení a stimulování metabolismu přispívají především chilli papričky nebo jiné pikantní koření. A právě zrychlení metabolismu je přesně to, co potřebujete. Když dojde ke zrychlení metabolismu, tělo bude rázem spalovat daleko rychleji přebytečné kalorie a vaše bříško se začne zbavovat přebytečného tuku. Zařaďte proto pálivé koření do svých jídel a neprohloupíte.  

Mandle 

Obecně všechny oříšky se doporučují jíst, na druhou stranu kdybychom měli být konkrétní, vypíchneme mandle, které udržují žaludek plný po delší dobu, což předchází zbytečnému přecpávání se. Navíc mandle obsahují velké množství zdravých tuků a bílkovin, také jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, které nejen, že zrychlují metabolismus, ale také zvyšují energii. 

Ovoce 

Ovoce by se mělo jíst především dopoledne, proto to dodržujte a rozhodně na ovoce nezapomínejte. Právě ovoce je bohaté na vitaminy, minerály i antioxidanty. Zlepšuje trávení, zvyšuje rozmanitost dobrých střevních mikrobů, také snižuje krevní tlak a bojuje s tukem na břiše.