Módní trendy

Punčocháče mají své místo!

Punčocháče nebo také silonky určitě zná každá dáma, žena i slečna. Ač zdánlivě nevýznamné, jsou podstatnou součástí módního světa. Ve svém šatníku je máme všechny. Využijeme v každém ročním období. Ano i v létě bychom je měly obléknout, obzvláště na významné společenské události. V chladném prostředí nás zase zahřejí.

Punčocháče můžeme brát jako nenápadnou součást našeho outfitu, nebo naopak mohou být tím nejzajímavějším kouskem. Záleží na nás, jakou máme fantazii a odvahu.

„Neviditelné“ silonky

Jsou ženy, které na tyto silonky nedají dopustit a obléknou je ke všemu. Na druhou stranu jsou ženy, které si tyto silonky dovolit nemohou nebo nechtějí. A proč? Důvody mohou být křečové žíly nebo modřinky či jiné drobné nedokonalosti, které ženy nerady ukazují světu.

Kámen úrazu bývá také ve špatně vybraném odstínu. Volíme buď moc tmavý, nebo naopak světlý. Někdo se chce tomuto problému vyhnout, a proto zvolí barevné punčocháče.

Barevnost

Zde nemáme na mysli tradiční černou nebo šedou. Zde je ale třeba mít trochu cit pro barvu. Pohybujeme se zde na tenkém ledě, mohlo by se nám to totiž zvrhnout a vypadaly bychom spíše nevkusně a to není náš cíl. Ale zase se toho nemusíme tolik bát, dnešní módní svět je trochu uvolněnější, než tomu bylo kdysi.

Pokud se odvážíme, tak barevné silonky budou tou třešničkou v našem outfitu. Báječně vypadají barvy v tmavém tónu jako například hnědá, modrá, šedá, zelená, žlutá a oranžová. U žluté a oranžové je třeba dát si pozor, že nám nohy opticky rozšíří, proto by je měly volit ženy, kterým tento efekt spíše prospěje.