Módní trendy

Bílá kulička je trend!

Bílá kulička? Co tím máme na mysli? No přeci perly! Kdo by nezatoužil mít aspoň jednu pravou perlu. Tu by chtěl asi každý a možné ne jen jednu. Ale pokud nejste milionáři, je třeba si ji dopřát aspoň napodobeninou a to ve velkém množství!

Perly jsou všude

Kdo chce být moderní a trendy určitě nesmí perly vynechat jak na svých špercích, tak na oblečení! Je tady zima a je potřeba se zahřát. Tak proč neobléknout svetřík, který je ozdoben perlami? A už jste viděla džíny, zdobené perlami? Je to skvost, který nesmí chybět ve vašem šatníku. Tyto džíny můžete nosit v každém ročním období a díky jejich zdobení budou působit jemně a žensky za každých okolností. Ovšem pozor bychom si měly dát, milé dámy, abychom to s perlovou ozdobou nepřehnaly. Když si chceme obléknout svetřík zdobený perlami, tak takto zdobené džíny necháme doma. Přeci jenom s ničím se to nemá přehánět.

V jednoduchosti je krása

Pokud vám dříny či svetřík nebo šála zdobená perlami přijde moc, ohlédněte se po doplňcích. Taková kapelka s trochou našitých perel není k zahození. A zda i toto je na vás moc, zvolte prsten či sponku do vlasů s malou perlou. Barva perly nemusí být vždy bílá, jestli si tedy nepotrpíte na přírodním vzhledu.

Perly na náušnicích, prstenech či náhrdelnících seženete v různých barvách. Touto jemnou ozdobou můžete dát korunu svému outfitu. Ač by se mohlo zdát, že se perly hodí jen na slavností příležitosti, tak to není až tak pravda. Takže nemusíte zoufat, pokud vás zrovna nějaká významná událost nečeká. Je jasné, že na cvičení nebo běh takové doplňky nepotřebujeme, ale do práce či na kávu s kamarádkou se hodit jistě budou.


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /data/web/virtuals/152386/virtual/www/domains/alexia.cz/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 43