Lifestyle

Překrásná vánoční dekorace před dům za stovku. Jak na to?

Přemýšlíte, jak vyzdobit prostor před vaším vchodem, aniž byste utráceli horentní sumy za kýčovité dekorace? Poradíme vám praktické tipy, které jsou nejen krásné a stylové, ale také levné. Jdeme na to.

Zasněžená symfonie

Před vašimi vchodovými dveřmi se pomocí správných dekorací dá snadno vytvořit velmi stylový prostor. Přejete si, aby to u vás vypadalo jako v časopisech o bydlení? Je to snadné. Poštovní schránka, kterou před dveřmi máte, by měla být v přírodních odstínech, nebo ve stejné barvě, jako jsou vaše vchodové dveře nebo jejich dveřní kování. Stejnou barvu použijte i pro květináč k vánoční dekoraci. Poté vám stačí jen v lese nastříhat pár jehličnatých větviček a vložit je do květináče. Sněhem ve spreji větvičky ošetřete a vložte na celek vánoční světelný řetěz.

Dokonalá krása

Přejete si, aby se před vaším vchodem zastavovali sousedé a těšili se z vašeho výtvoru? Dejte si záležet a vytvořte si vánoční stromeček z větviček listnatého stromu. Postačí vám svázat na jedné straně pět silnějších větví, kterými budete proplétat tenké větvičky. Když je konstrukce hotová, pomocí tavné pistole na stromeček připevněte ozdoby, které se hodí do exteriéru. Poté už jen stromeček ozdobte vánočními světýlky.

Zelený vánoční stromeček

Tento tip ocení ti, kdo milují zelenou barvu stromečku, a mají rádi moderní dekorace. Do květináče si nejdříve zapíchněte několik větviček jehličnanů. Postupně je vázacím drátkem tvarujte do špičatého vánočního stromečku, který bude jemně nakloněn. Poté už stačí jen s tavnou pistolí přidat nějaké ozdoby, a celek osvětlit. Tento snadný stromeček vám bude dělat tu nejlepší službu po celou dobu Adventu, ale i po Vánocích. Venku vydrží dekorace dlouho krásná.

Máte také v plánu si váš vchod příjemně ozdobit? Vyrobte si snadné dekorace, které vaši peněženku rozhodně nezatíží. Která vám padla do oka nejvíce?