Módní trendy

Povedené módní trendy

Mrazivý začátek roku 2017 sebou nese nové módní trendy. Co takhle projít šatník z minulého roku a zjistit, co se dá ještě použít a co se už letos asi nebude opakovat? V jistých obměnách se určitě i loňské vzory nosit budou. Asi nejvýraznější a nejpovedenější trend v uplynulém roce byly nádherné syté barvy zářící na kabátech, kalhotách, sukních, svetrech, botách a všech doplňcích. Mdlé odstíny už dávno vystřídaly odvážné a pestré tóny.

Dodejte potisky a vzory

Tyto syté barvy vedou i letos. A pokud budete chtít být in, doplňte je květinovým vzorem, kostkou a etno vzory. Letošek posunul hranice a znovu dovoluje provádět experimenty s různými potisky a vzory. Prostě kdo se bojí, nesmí do lesa a v módě to platí zvlášť. Pokud nemáte odvahu jednotlivé vzory kombinovat, doplňte loňské syté tmavší či nude barvy s jedním pestrým vzorem na jednom kousku oděvu. Chybu tak rozhodně neuděláte. Vždy je dobré volit pouze jeden výrazný kus oděvu.

Džínovina stále v kurzu

Jasný trend džínoviny se asi hned tak svého trůnu nevzdá. Na svém výsluní se drží už opravdu dlouho statečně a hrdě. Není divu, dělá mnohým mužům a ženám velmi dobrou službu. Velmi oblíbené skinny nyní také tak trochu ustupují a přiléhavým střihům se dává volnost. Ve velkém se střídají s volnějšími rovnými, místy i rozšířenými rozevlátými střihy, a prolínají se s trendy děravého zdobení a s tříčtvrteční délkou. To je dobrá zpráva pro příznivce hippie. Do kombinace dejte dohromady zvony s vysokým pasem kalhot a k tomu krátký volný crop top. Elegantně vypadají i kalhoty typu boyfriend s 3/4 délkou. Doplňte je košilí, klidně v denimu, botami na podpatku a velmi elegantním stylovým kabátem s pěknými klopami. Formální variantou do kanceláře jsou třeba džíny s rovnými nohavicemi s bílou halenkou a klasickým sakem.

Krása tkví v jednoduchosti

Kalhoty doplní top a jde o nejjednodušší a opravdu nejvděčnější kombinaci, na které nic nezkazíte. Každý den není třeba nic složitého znovu a znovu vymýšlet. Vysoké podpatky nebo boty na širším stabilním podpatku a váš oblíbený top zvolený podle příležitosti nikdy nic nezkazí. Pro atraktivní městský look zvolte kalhoty typu culottes s jehlovými sandály. Uvolněnou verzi určenou pro volný čas nahradí volnější rolák a stylová bundička nebo kožený křivák s nízkými kotníkovými kozačkami. Do společnosti a na party zkombinujte tmavé kalhoty, velmi originální top a přidejte boty jehlové podpatky. V jednoduchosti je prostě krása.