Módní trendyOblečení

Podzimním hitem jsou košilové šaty. Musí mít prodlouženou délku

I když by si člověk řekl, že podzim se nese ve znamení kalhot nebo džínů, není to tak. Podzim se letos nese ve znamení šatů, které se mohou doplnit třeba punčocháči nebo silonkami. Konkrétním podzimním hitem letošního roku jsou košilové šaty, které budou v prodloužené délce.  

O košilových šatech se už dlouhou dobu povídá, že přišly do světa módy jako jedno velké nečekané tsunami. Takto lze opravdu šaty popsat, vždyť přišly a smetly naprosto všechno, co jim přišlo do cesty. Když se objevily na módních molech, člověk si řekl, že je to jen další kousek vracející se z minulosti. Jenže to nebyl jen další kousek, byl to hit, který sluší každé ženě bez ohledu na věk.  

Letos na podzim jedny takové košilové šaty s prodlouženou délkou rozhodně musíte mít. O tom není sporu. Ať už jste milovníkem divokosti nebo preferujete minimalistický styl, najdete si to své.  

Jemný květinový potisk i boho styl 

Každá žena si v aktuální nabídce najde to své. Mezi nejvyhledávanějšími kousky jsou šaty s jemným květinovým motivem, které jsou vyhledávané hlavně romantickými dušičkami. Pokud se však s podzimem chcete naprosto ztotožnit, šaty najdete i s orientálními vzory či zemitými odstíny, které jsou typické pro sychravý podzim.  

Jednobarevnost je stále in 

Pokud však patříte ke konzervativním typům, pak pravděpodobně nebudete hledat šaty s motivy, ale dáte přednost spíše jednobarevným kouskům. Samozřejmě na trhu najdete klasické černé, bílé šaty, ale nebojte se i jiných barev. Pro decentní ženy pyšnící se hnědými vlasy jsou tu košilové šaty s prodlouženou délkou v khaki barvě, blondýnám zase sluší oranžová nebo také žlutá. Pokud patříte k rusovláskám, nebojte se výrazných, červených šatů.  

Praktičnost jako hlavní výhoda 

O košilových šatech s prodlouženou délkou lze říct, že jsou nadmíru praktické. Lze je nosit kamkoli se vám zlíbí, vynosíte je na večírek, ale také na rande nebo třeba na sraz ze střední školy, kde chcete oslnit.