Lifestyle

Omládněte s vitaminem C

Vitaminy jsou prostě důležité. Podporují zdravé fungování našeho organismu. Jsou blahodárné nejen pro naše zdraví, ale také pro naši krásu. Za všechno může stres, smog, silné sluneční záření a volné radikály. Nevyhneme se ale ani přirozenému stárnutí. Jak tedy trochu oddálit předčasné stárnutí pokožky, pigmentové skvrny, rýhy, vrásky a nezdravou povadlou pleť? Řešením je třeba i speciálně aplikovaný vitamin C. Ten hraje klíčovou roli při produkci kolagenu. Dokáže se velmi efektivně vypořádat s volnými radikály.

S přibývajícím věkem i vitaminu C v organismu ubývá. Je třeba jej doplnit pro obnovu pokožky, která při jeho nedostatku pod náporem všech těch negativních vnějších vlivů velmi strádá. Vitaminová séra se hodí také pro velmi citlivou pokožku. Aplikují se na tvář vždy ráno po pečlivém očištění pleti. Za 2 až 3 minuty dojde k jeho úplnému vstřebání. Určitě existuje i více produktů na trhu, my představíme jeden z nich.

Vitamin C a mladá pleť

I v mládí občas pociťujeme, že pokožka není to, co kdysi bývala. Jiná je v osmnácti a jiná v pětadvaceti a pětatřiceti letech. Ze začátku nezvykejte pleť na velký přísun. Nechte ji pěkně, ať se snaží sama a příliš neleniví. Kromě šťávy z citrónu nalačno do vlažné vody aplikujte vitamin C i na pleť. Zkuste třeba přípravek s názvem C-Tetra. Sérum se aplikuje již přímo na vyčištěnou pokožku jako kúra, v pravidelných intervalech. V přípravku je zatím nižší koncentrace vitaminu C, tedy 3 % tohoto vitaminu. Nižší hladina je právě podle věkové kategorie, pro kterou je sérum určeno. Mladá pleť potřebuje jen popostrčit pro svoji regeneraci, není nutné ji rozmazlovat a nechat zlenivět vyšší koncentrací vitaminu C.

Vitamin C a zralá pleť

Po naší pětatřicítce věku to jde milé dámy z kopce, ale není nic ztraceno. Vaše pokožka už jde do kategorie zralejší pleť a vyžaduje větší a intenzivnější přístup k péči. Na místě je tedy již vyšší koncentrace vitaminu C v séru CE-Tetra. Přípravek pro zralejší pleť obsahuje 7 % vitaminu C. Produkty nezaměňtea nikam nespěchejte. Produkt je vhodný pro zralejší pleť a díky vyšší procentuální hladině vitaminu C dochází ke zpomalení procesu stárnutí pokožky a k jejímu projasnění. Čeká vás tedy mladistvější vzhled s větší koncentrací. Aplikujte na tvář ráno po očištění pleti a za 2 až 3 minuty se produkt kompletně vstřebá do pokožky.