Oblečení

Oblíbené second handy, kde ulovíte skvělé kousky do šatníku

Možná díky koronavirové pandemii, možná díky tomu, že lidé dbají na ekologii, lze současnou dobu označit za dobu sekáčovou. Second handy se těší obrovské oblibě – možná až takové, kterou dřív nepamatují. Své oblíbené second handy začínají propagovat na sociálních sítích a nabádají tím ostatní k tomu, že za nakupování z druhé ruky se opravdu nemusí stydět. Vždyť oblečení odtud je jako každé jiné – jenom s tím rozdílem, že je daleko levnější a bez chemikálií.  

Pokud se chcete taky dát na sekáčovou vlnu, nabízí se otázka, kde kousky z druhé ruky nakupovat. Přinášíme rovnou několik tipů na oblíbené sekáče po celé republice, kde nakoupíte opravdu skvělé kousky za fantastické ceny.  

Slow Bazar 

Jedním z oblíbených second handů je SLOW Bazar. Mluvíme zde o sekáči, který je plný oblečení těch nejlepších a nejkvalitnějších značek, které byste si možná jinak nemohli dovolit. Najdete zde kousky značky Gucci, Prada, také Louis Vuitton nebo Max Mara. Zkrátka značky, které jinak stojí desetitisíce, ale jelikož jsou v sekáči, stát budou zlomek ceny.  

SLOW Bazar je jinými slovy high-fashion sekáč. 

Fifty-Fifty secondhand shop 

Mezi oblíbené sekáče patří i ten s názvem Fifty-Fifty secondhand shop. Lákavým je hlavně pro mladou generaci, která miluje takzvaný vintage styl, jenž se nyní nosí. Pokud milujete takzvané oldschool věci, jako jsou ty od značky Nike, pak si tento druh second handu rozhodně zamilujete. Kromě toho zde najdete také známé kvalitní značky, jako je Armani nebo Barbour. 

Druhá vlna 

Zejména hlavní město je doslova nabité second handy. Pravděpodobně byste nikde jinde nenarazili na tolik sekáčů, kolik se jich nachází v hlavním městě. Jednou se stálic je sekáč Druhá vlna, která je ideální pro ty, kteří dávají sekáčům teprve šanci, přesto ještě rádi zavítají do klasického obchodu s novými věcmi.