Boty

Nazouváky jsou hitem léta. Jaké nyní frčí?

Přemýšlíte o tom, že si koupíte nějakou krásnou obuv k moři nebo na pravou českou dovolenou? V tom případě neváhejte a pořiďte si nazouváky, které se hodnotí jako trend letošního léta. Nazouváky si lze koupit v mnoha podobách. Lidé si pod tímto pojmem představí především crocsy nebo také žabky, ale popravdě se letos vyhněte takové gumové obuvi. Stejně tak se vyhněte i plastovým modelům, protože se v nich nadmíru potí noha a následovně v nich nepříjemně klouže. Nechte se raději inspirovat našimi tipy, které osvěží a oživí váš botník.

Nazouváky s bambulkami

Mezi letošní hity patří nazouváky s bambulky, které se objevily například v nabídce firmy H&M, která se zaměřuje nejen na prodej oblečení, ale také na boty či doplňky a kabelky. Samozřejmě nazouváky s bambulkami neseženete jenom ve zmiňovaném obchodě, ale najdete je na více místech, stačí jenom hledat. Navíc nyní v období velkých letních slev se budete radovat ze skvělých cen.

Rockové nazouváky

Jestli chodíte často nakupovat, určitě jste si všimli i takových nazouváků, které vypadají rockově. Jedná se o černé nazouváky se stříbrnými aplikacemi, které si člověk zamiluje na první pohled. V současné době je zle také koupit ve slevě, proto dvakrát neváhejte a vrhněte se do víru nakupování.

Nazouváky s mašlí

Pokud nakupujete především online, jistě jste byli překvapeni obrovskou nabídkou nazouváků s mašlí. Jedná se o klasické nazouváky, které jsou většinou krásně pestré, barevné a je na nich velká mašle, která dělá z nazouváků originální kousek, po němž touží každá žena. Už máte takové nazouváky doma?

Nazouváky na klínku

K dalším unikátním kouskům se řadí nazouváky na klínku. Jedná se o vkusné nazouváky, které mají buď sloupkový nebo hranatý podpatek. V nedávné době se k nabídce přidaly i nazouváky s kulatým podpatkem.