Módní trendy

Bez čeho se letos neobejdete? Košilové šaty!

I když se na tento módní kousek podíváte ze všech stran a tím nejkritičtějším pohledem, zaručeně nenajdete ani jednu chybičku či argument, proč tyto košilové šaty nezahrnout do svého šatníku. Košilové šaty sluší všem křivkám a jejich kombinovatelnost vás jistě mile překvapí.

Košile jsou již několik desítek let módním hitem. A to jak pánské, tak i dámské. Proto šaty, které napodobují tento střih na tom nebudou jistě jinak. Zaručíme vám, že pokud si tento kousek zakoupíte letos i za pár let v nich můžete velice zazářit. Šaty jsou splývavého střihu a máme dvě možnosti.

Šaty můžeme nechat volně splývat, nebo je můžeme stáhnout páskem. V jakém místě je stáhnete je pouze na vás. Zda chcete zdůraznit své poprsí pásek umístíte pod prsa. Pokud ale naopak chceme zakrýt bříško, šaty stáhneme pod ním a lehounce vykasáme tak, aby nebyly upnuté, ale pozor ne zase moc, aby nám střed těla nezvětšily. Pásky i umístění můžeme střídat. Tím šaty obmění svůj vzhled.

V obchodech lze zakoupit šaty i bezpáskové. Tato široká verze šatů se doporučuje převážně štíhlejším postavám. Ženám plnějších tvarů bychom doporučili spíše šaty s jemným vypasováním.

Využijte kouzlo knoflíků

Máte-li šaty s potiskem, zkuste rozepnout knoflíčky do hlubšího výstřihu a pod šaty umístit krajkové jednobarevné tílko. Krajka vám ozdobí dekolt a budete vypadat jemněji. Pokud šaty rozepneme opačným směrem, tudíž od pasu dolů a doplníme úzkými kalhotami či legínami, hned máme nový kousek v šatníku, a to bez dalších nákupů. Zkuste také šaty rozepnout úplně a dát jim šanci i ve stylu kimona.

Nebojte se experimentovat se vzory, ale dejte šanci i vertikálním proužkům, ty vás opticky prodlouží a působí elegantně. V jednoduchosti je krása takže i jednobarevná verze bude tím pravým.