Módní trendy

V košili za elegantní dámu i za rebelku, jakou máte v šatníku vy?

Košile jsou oblíbeným oblečením nejen pánů, ale i žen. Dámské košile lze sehnat v řadě střihového, materiálového i barevného provedení. Bezesporu patří k těm kusům oblečení, se kterým bez problému zkombinujete jakýkoliv outfit. Jaké košile byste v šatníku měla určitě mít a na co si dát pozor při jejich výběru?

Bílou, károvanou i denim košili zkrátka musíte mít

V kamenných prodejnách, ale i na internetu rozhodě nejsou dámské košile nedostatkovým zbožím. Vybírat můžete z jejich nepřeberného provedení. Pokud o sobě chcete prohlašovat, že ráda nosíte košile, musíte mít v šatníku alespoň jejich 3 základní provedení – košili jednoduchou bílou, barevnou károvanou košili i denim košili, která působí velice sexy. I střih košile je velice důležitý, vybírat můžete vypasované košile, které jsou vhodné ke společenským kalhotám i k sukni, ale také košile volnějšího stylu, které vynosíte především ke kalhotám a k neformálním příležitostem. Zejména volnější košile můžete nosit i místo svetru nebo mikiny.  I přesto, že je oblékání košile o dost složitější než je tomu u trička a také s jejím žehlením budete mít nejspíš více práce, jedná se o kus oblečení, který vám v šatníku zkrátka nesmí chybět. Působí elegantně a smyslně. Navíc je nošení košile velice pohodlné.

Na co si dávat při výběru košile pozor?

Že při výběru košile není důležitý jen její design, nýbrž celá řada dalších  faktorů ženy dobře ví. Kvůli špatnému výběru už nejedna košile zůstala v zadní části skříně netknuta celé měsíce. A proto si při výběru košile dejte pozor hlavně na její velikost. Příliš malá košile způsobuje nevzhledné mezery mezi knoflíčky a omezenou volnost pohybu, což by vám mohlo způsobovat nekomfort. Košile by také měla být dostatečně dlouhá, tak aby vám při zvednutí obou rukou nad hlavu nebyl vidět pupík. Zkrátka a dobře se v košili musíte cítit pohodlně.

Košile jsou velice oblíbeným kusem dámského oblečení. Pokud je ještě v šatníku nemáte, napravte to. Košile dokáže vytvořit outfit, který působí elegantně, žensky, rebelsky, ale i retro.