Kosmetika

Toto jsou přírodní kosmetiky, které si zamilujete!

Každá žena miluje, když má krásně hebkou pleť bez jediné nedokonalosti. Hebké pleti se nejčastěji dosáhne pravidelným mazáním, samozřejmě jsou nutné i kvalitní produkty, s nimiž se denně umýváte. Ve sprše je třeba dbát na správné sprchové mýdlo či mléko, které nám pokožku nijak nedráždí, stejně tak je nutné dbát na výběr krémů, kterými se po sprše natíráme. I ty nám mohou výrazně podráždit pokožku. Většina žen se sprchuje ráno, tudíž po sprše následuje pravidelná nanáška make-upu. I ten může obličej značně podráždit. Jestliže jste náchylní, jestliže se vaše pokožka nespokojí s kdejakou kosmetikou, sáhněte raději po té přírodní kosmetice.

Ještěže je v dnešní době tolik druhů přírodní kosmetiky! Každá žena může vyzkoušet, každá žena může přijít na tu značku kosmetiky, která jí stoprocentně sedí. My jsme vám vybrali dvě značka přírodní kosmetiky, které jsou velice chválené a které pokožku nijak nedráždí, naopak ji jenom hydratují, vyživují.

• YVES ROCHER

Jednou ze světových kosmetických značek, která je známá svými takřka stoprocentními přírodními produkty, je značka YVES ROCHER. Dneska má pobočky skutečně po celém světě, najdete ji v každém obchodním domě. Tato značka je známá tím, že nenajdete produkt, který by nebyl alespoň z 96% přírodní. V nabídce jsou nejen šampony či tělová mýdla, ale taky i soli do koupele, krémy či podobné produkty.

Samozřejmě najdete v nabídce i klasické líčení, které je přizpůsobeno hlavně pro háklivou pleť, která nesnese kdejaký make-up či pudr.

• HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA

Velice oblíbenou přírodní kosmetikou je i ta, která pochází z dílny české značky Havlíkova přírodní apotéka. Bohužel pobočky této značky nejsou jen tak někde, sice je značka oblíbená, ale ještě není tak rozsáhlá jako výše zmiňovaná značka YVES ROCHER. Je to škoda, protože i zde najdete přírodní produkty, které si zamilujete a které vám hlavně pleť či obličej nebudou nijak dráždit.