Oblečení

Módní kousky, které se hodí jako dárek pro muže k Valentýnu

Zima se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Letošní zima byla poměrně teplá – sněžilo jenom občas, napadaný sníh rychle mizel, neustále bylo sychravo, ale stále teplo. Lidé začali jaro přivolávat tak, že si kupovali do svých domácností tulipány, kterých bylo v květinářství všude habaděj. Nicméně než ještě začne to pravé jaro, čeká nás oslava svátku všech zamilovaných. Valentýn je sice americkým svátkem, ale je to svátek, který jsme si velice oblíbili. Většinou pánové ženy obdarují krásným šperkem či květinou, ženy však mužům nedají zhola nic. To by se však letos mělo napravit. Jestliže nevíte, co mužům k tomuto svátku všech zamilovaných dát, máme pro vás několik tipů.

Jelikož ženy milují, když jsou muži vkusně oblečení, měly by jim nadělit něco do jejich šatníku. Muži to rozhodně ocení, protože k oblíbeným činnostem mužů rozhodně nepatří nakupování a díky novému kousku do šatníku na nákupy zase nebudou muset dlouho jít.

Abyste však nesáhli po nevkusném oblečení, přinášíme vám pár tipů, díky kterým vám bude muž ležet u nohou.

Trenky

Takovou valentýnskou klasikou jsou trenky. Pokud má váš přítel či manžel oblečení dostatek, ale trenky je něco, co postrádá, darujte mu právě trenky. Samozřejmě mu na Valentýna nekupujte trenky za pár kaček, ale raději mu kupte nějaké značkové, které jistě ocení. Co třeba sáhnout po trenkách značky Calvin Klein?

Boty

Abyste udělali muži radost, měli byste koupit boty. Využijte aktuálních slev a kupte mu obuv, kterou využije po celý rok. Můžete sáhnout buď po polobotkách, pokud váš muž miluje eleganci, nebo zajděte do obchodů se sportovní obuví a kupte mu sportovní obuv, kterou může nosit nejen při běhu. Právě na značkové tenisky je nyní všude mnoho slev.

Košile

S košilí nikdy nešlápnete vedle. Každý muž je v košili doslova neodolatelný, proto mu kupte právě košili, která se vám samotné líbí.