Doplňky

Jakým šperkem udělají pánové ženě radost?

Ženy jsou bytosti, které si zaslouží být opečovávané. Pokud patříte k těm mužům, kteří si své ženy všimnou jednou za uherský rok, měli byste si je o to víc vážit a o to víc byste jim měli kupovat dárky – nejen, když mají narozeniny nebo svátek či když slavíte nějaké výročí, ale taky jen tak, pro radost, z lásky. Pokud nyní chcete udělat své ženě radost, ale nevíte, co byste jí měli koupit, máme pro vás jeden tip, který udělá vždycky radost. Každý ví, že ženy milují šperky, proto jí nějaký šperk kupte. Samozřejmě nesázejte na klasickou bižuterii, ale trochu se utrhněte ze řetězu.

Bižuterie je sice krásná, ale ne každá žena ji dobře snáší. Mnoho žen má na bižuterii alergii, jiným se ihned vyraší vyrážka. To, jestli vaše žena dobře nebo špatně snáší bižuterii, byste měli vědět. Pokud to však nevíte, tak nic neriskujte a raději zajděte do prodejny se šperky, které žena miluje.

Určitě jste před vánočními svátky zaregistrovali trefnou reklamu, jak žena „nenápadně“ dává muži vědět, co by si přála. Vždy směřovala k tomu, aby jí koupil šperky z dílny značky Pandora. Ani nyní s tím neuděláte krok vedle. Darujte jí něco z dílny značky Pandora.

Ta fronta za radost stojí!

Sice se musíte připravit, že do takového malinkého krámku, který najdete dnes už ve všech obchodních domech, budete stát pěkně dlouhou frontu. Co byste však pro svou ženu neudělali, že ano? Ta radost skutečně bude stát za to!

Co u Pandory koupit?

Před dvěma lety chtěla mít každá žena náramek, ke kterému si bude moct neustále kupovat přívěšky, jež si bude na náramek navlékat. Tyto přívěsky mají symbolizovat nějakou vzpomínku, nějaký zážitek. Během těch let touha po tomto náramku neutichla, proto pokud ho vaše žena ještě nemá, náramek je jedna možnost.

Druhou možností jsou obdivuhodné řetízky, na kterých je velký přívěsek ve tvaru srdce. Je to skutečně nádherný přívěsek, který si ženy zamilují. Tento řetízek chtěly ženy po svých mužích během Vánoc, ale ne každá žena ho dostala.