Kabelky

Tři typy kabelek, které nesmíte postrádat

Každá žena stráví denně před zrcadlem i několik hodin, než se přichystá, než najde to, co si daný den obleče. Vybírat si oblečení při takovém množství, jaké ženy ve skříních mají, je často skutečně těžké, proto se ženám nesmíme divit, že se oblékají tak dlouho a že nikdy nechodí na čas. Pokud i vy patříte k těmto ženám, moc dobře víte, že nejen, že se snažíte zkombinovat to nejlepší, co v šatníku najdete, ale taky svůj outfit doplňujete o obuv či o kabelku, což jsou nedílné součásti každého looku. Boty nejsou často tak velkým oříškem, jakým je kabelka – víte, jaké tři kabelky je nutné mít doma?

Samozřejmě takových kabelek bychom měli mít více ve své sbírce, ale jsou jenom tři, které jsou skutečně základem takové sbírky.

• Psaní

Jedním typem kabelky je psaní. Psaníčka už dneska nejsou jenom drobounká, čistě do dlaně, ale jsou už skutečně větší, ve velikosti formátu A5. Dneska se psaníčka nenosí jenom na plesy, kdy doplňují plesovou róbu, ale taky se dneska nosí ke kostýmkům nebo ke kalhotám ke kotníkům, které jsou dneska skutečně moderní.

Co je však pravidlo, přes které nejede vlak, tak je to, že se psaní nosí jen a pouze k lodičkám.

• Velká prostorná kabelka

Dalším nutným kouskem, který ve své sbírce musíme mít, je velká prostorná kabelka, která je ideální nejen do kavárny nebo do práce, ale taky do školy. Můžeme ji nosit kamkoliv, hodí se takřka ke všemu. Pokud i vy milujete mít všechno po ruce a pokud nemáte rádi malou kabelku, do které dáte jenom klíče, peněženku a telefon, velká prostorná kabelka je opravdu to pravé pro vás.

• Malá kabelka přes rameno

Jestliže se vydáváte na výlet, měli byste si sbalit jenom to nejnutnější, a sice klíče, peněženku a telefon. Kvůli tomu si nemusíte brát velkou prostornou kabelku, ale taky si nesmíte brát psaní, do kterého se vám vleze minimum. Pořiďte si proto třetí nutnou kabelku, kterou je malá kabelka přes rameno, která je určena právě pro tyto jednorázové akce.