Dvě pleťové masky, které je třeba vyzkoušet

Ne každý má krásnou pleť. Mnoho z nás, ať už jsme žena nebo muž, má na obličeji nečistoty, kterých se velice těžko zbavuje a které nám hyzdí náš celkový vzhled. Jsou to většinou černé tečky, ucpané póry nebo například nepříjemné akné, které je asi nejhorší ze všech vyjmenovaných problémů, protože se ho nejhůře zbavujeme. Tyto nedokonalosti se většinou snažíme odstranit pomocí nejrůznějších krémů, mastiček nebo vodiček, ale ne všechny pomáhají tak, jak bychom si představovali. Pojďme si říct, jak s těmito problémy bojovat pomocí pleťových masek.

Pokud vás trápí hlavně akné, existuje jeden jediný účinný způsob, jak se této nedokonalosti lehce zbavíte. Tím pomocníkem, který nám lehce odstraní tuto potíž, je aloe vera. Stačí si denně potírat akné dužinou aloe vera a nedokonalost se začne ztrácet.

Až zamezíte tomuto problému, pravidelně si aplikujte níže uvedené masky, které pomůžou zachovat vaši pleť bez sebemenší nedokonalosti. Jsou to pleťové masky, které jistě znáte z internetu. Jsou totiž poměrně populární, ale skutečně fungují.

Pleť musí být stále hydratována!

Aby vaše pleť byla bez sebemenší nedokonalosti, měla by být neustále hydratována. Suchá pleť je mnohem náchylnější, navíc se suché pleti těžko zamezuje. K tomu, aby byla vaše pleť hydratovaná, potřebujete bublinkovou hydratující masku, kterou znáte například z Instagramu. Je to pleťová maska, která se vám během pár minut na obličeji nafoukne, nabublá. Potom ji jenom lehce setřete či smyjete.

A jak odstranit černé tečky?

S černými tečkami se potýkají i pánové. Nejčastěji nás napadají na nose, ale taky se s nimi často setkáváme i na bradě nebo na čele. Abyste si je odstranili z vaší pleti, měli byste používat černou pleťovou masku, a to například Pilaten nebo nově ji taky prodává i Garnier. Jedná se o černou masku, která v sobě má organické uhlí, které skvěle vytáhne tuto nedokonalost z našeho obličeje.


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /data/web/virtuals/152386/virtual/www/domains/alexia.cz/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 43