Kosmetika

Domácí masky pro krásnou pleť bez jakýchkoli vad

Problematická pleť je potíž většiny žen. Každá žena touží po bezproblémové pleti, díky které by se nebály vyjít na ulici bez make-upu. Jenže ne každá žena má to štěstí, že má pleť jako dětský zadeček, jak se lidově říká. Většinu žen sužuje například velmi problematické a těžko odstranitelné akné, dále také černé tečky, které není vůbec dobré mačkat, dále třeba ucpané póry nebo hromada pupínků, které se vyskytly během několika hodin na nepříjemných partiích obličeje, z nichž se dostávají těžko ven.

Abychom se takových problémů zbavili, většinou se zaměřujeme na koupi nejrůznějších mastiček, podle jejichž návodů nám pupínky nebo černé tečky mají zmizet mrknutím oka, ovšem návody jsou zvyklé často lhát, a tak se není čemu divit, když se nedostane takových skvělých výsledků, o jakých jsme na obalu četli. Proto se rozhodneme zkusit různé vodičky proti akné, které nám mnohdy nepomáhají tak, jak bychom si představovali. Zkoušíme i nejrůznější babské rady s přírodními prvky, které si máme dávat na obličej, ale ani to nepomáhá tak, jak bychom chtěli. Jediné, co však ještě nevyzkoušíme, jsou častokrát domácí masky z obyčejných surovin, které máme běžně doma. Většinou ty jsou ty zázračné věci, které nás zbaví nejen akné, ale také pupínků, černých teček nebo také problematických ucpaných pórů.

Avokádo je skvělý pomocník

Pokud patříte mezi typy žen (či mužů), kteří mají citlivou pleť, vytvořte si masku ze zázračného avokáda, které má pro nás blahodárné účinky. Dužinu si rozmačkáme na kašičku, dále ji naneseme na obličej a necháme ji pět až deset minut působit a pote ji opláchneme vodou. Jemnost pokožky bude zaručena a žádné nepříjemnosti na ni jen tak nebudou moct.

Je libo něco proti pórům?

Ucpané póry jsou opravdu problematické, proto se není čemu divit, když mnoho žen zkouší opravdu všechno, jenom proto, aby se jich zbavila. Nyní přinášíme exkluzivní účinný recept, díky kterému se můžete těšit na zdravou pleť bez těchto nečistot. Chce to jenom padesát gramů jahodníkových listů, které spaříme ve dvou deci vroucí vody a necháme půl hodiny louhovat. Potom si vodu scedíme a tuto vodu pak používáme jako unikátní prostředek proti pórům každý den.