Oblečení

Jak schovat bříško?

Každá žena má na svém těle partii se kterou je nespokojená. Touto partií bývá velice často bříško. Pokud zvolíme správné oblečení, ani tato problematická část těla nám nemusí být překážkou v tom, cítit se a být sexy.

Zde pár typů, jak toho docílit:

  1. Délka pod kolena

Pokud jde o šaty či sukni zvolte délku pod kolena a s rovným střihem.

  1. Vysoký pas

Vysoký pas u kalhot vytvoří, že linie od pasu po boky bude bez jakýchkoliv záhybů. Boky zůstanou zakryté. Klasické černé kalhoty s vysokým pasem by tedy neměly chybět ve Vašem šatníku.

  1. Vesty

Vesta lze nosit jak ke kalhotám, šatům i sukním. Vytváří vertikální linii. Pozor na vesty, které mají velké kapsy, ty by Vás mohly opticky zvětšovat. Vesty se zapínáním přes bříško a délkou ke kolenům jsou ideální.

  1. Vertikální pruhy

Šaty, trička, sukně, kalhoty či doplňky s vertikálním pruhem Vás opticky prodlouží a budete vypadat útlejší. Pozor si dejte na šířku a četnost proužků. Zvolte raději užší proužek.

  1. Zdůrazněte jinou část těla

Můžeme zvýraznit svá prsa jednoduchou halenkou s dekoltem. Dekolt by neměl být příliš hluboký. Pokud chceme upoutat pozornost na nohy zvolíme sukni či šaty mírně nad kolena. Legíny jsou také dobrá a moderní volba.

  1. Volné topy, trička

Zda nechceme ukázat bříško, volné oblečení v horní části těla je ideální volbou. Nesmíme to ale s volností moc přehnat, aby to nepůsobilo, že máme oblečení spíše velké než volné a ještě by nás to opticky zvětšilo.

Také jedna z možností, jak schovat bříško je kompresní spodní prádlo. Kompresní spodní prádlo Vám skvěle vytvaruje tělo a zakryje nedostatky. Je vhodné pro zvláštní příležitosti.