Kosmetika

Co je základem pro dokonalý make-up?

Dříve než si začnete hrát s barvami, měla byste svou tvář proměnit v dokonalé „plátno“. Péče o pleť je velice podstatná pro dokonalý vzhled vašeho make-upu. Přeci jenom když budete mít vysušený obličej, pleť samou černou tečku, tak vám dá mnohem více práce vyrazit do práce či na večírek v dokonalém nalíčení. Také pro budoucí vzhled je to dosti podstatné. Co si budeme nalhávat, čas je neúprosný a čím dříve s péčí o svou pleť začneme, tím se nám bude „lépe“ stárnout.

Díky jednoduchým krokům v péči o pleť to bude hračka!

Čisti!

Jedním ze základních a nejdůležitějších kroků je čištění pleti! Díky správné péči bude vaše pleť vypadat skvěle. Čistěte pleť dvakrát denně, a to každé ráno a každý večer před spaním, vhodným přípravkem dle typu vaší pleti a případně s použitím čistícího kartáčku. NIKDY nechoďte spát s make-upem na obličeji!

Hydratuj!

Hydratace navrací pleti rovnováhu. Je velice podstatné používat hydratační krém či gel podle typu vaší pleti. Vmasírujte hydratační gel nebo krém vždy před tím, než začnete nanášet jakýkoliv další přípravek. Krém/gel ale nechte důkladně vstřebat. Nanášením make-upu dříve, než se hydratační přípravek vstřebá, může způsobit skvrny na vašem obličeji.

Fixace

Zda potřebujete, aby vám dokonalé nalíčení vydrželo celý den, je třeba použít fixační gel. Fixační gel pod make-up pomáhá vyrovnávat jemné linky a nedokonalosti pleti. Fixační gel se aplikuje před nanesením make-upu a to na T-zónu což je čelo, nos a brada. Díky tomuto triku vám dokonalé líčení vydrží až do večera bez upravování líčení během dne.

Takže dámy, udělejte si čas na svou pleť ráno i večer a uvidíte tu změnu!