Lifestyle

Jak poznat na prvním rande, že za to nestojí?

Máte před sebou další „první rande“. Bojíte se, že to bude opět jen ztráta času, která může trvat i měsíce? Jak zjistit, že pro nás tento muž není ten pravý již na prvním rande? Máme pro vás pár typů, jak to poznat za několik minut!

Pozdní příchod

Jeden z hlavních ukazatelů, jak na vás nastávajícímu partnerovi bude záležet. Pozdní příchod a to bez omluvy, není na místě nikdy a obzvláště při prvním rande. Ano může se stát neočekávaná situace, která zhatí včasný příchod. Ale v dnešní době, kdy můžeme toho druhého informovat mobilním telefonem je velice nezdvořilé nechat dámu čekat. Pokud má dotyčný zpoždění více jak 15 minut, aniž by to ohlásil vyjadřuje tím neúctu k vám a nestojí za další čekání.

Bývalá přítelkyně

Je správné mluvit o bývalých partnerech, ale pokud je jeho hlavní téma je něco špatně. Také se zaměřte, jak o expartnerce mluví, zda přikládá veškerou vinu za konec jejich vztahu jen ji a ještě se o ní nevyjadřuje ani trochu dobře zbystřete. Může se stát, že jednou takto bude mluvit o vás. Pokud ten druhý není vyrovnaný s předchozím vztahem nemá smysl začínat další.

Nedostatek pozornosti

Zda se během vašeho rozhovoru několikrát rozhlédl po místnosti, zkontroloval mobil, prohlížel si ruce nevěnuje vám zcela svou pozornost. Požádejte ho, aby vám vyprávěl něco on o sobě. S největší pravděpodobností nebude mít chuť vám něco odhalovat, protože s vámi do budoucna již od počátku nepočítá.

Miluje vás hned po pozdravu

Miluje vás, aniž by o vás cokoliv věděl? Zahrnuje vás komplimenty až je vám to zcela nepříjemné? Berte nohy na ramena. Zavaluje vás hranou láskou, a to znamená jediné. Chce s vámi jen manipulovat. Chce vyvolat pocit falešného bezpečí, což mu může pozdější citové a psychické zneužívání.


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /data/web/virtuals/152386/virtual/www/domains/alexia.cz/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 43