Kosmetika

Chcete se přebarvit na blond? Víme, jaké odstíny blond frčí

Každá žena ví, co jí sluší. Tedy většina žen to ví. Některé ženy stále hledají své já a neustále si barví vlasy. Chtějí zjistit, jaká barva je pro ně ideální, v jaké se cítí dobře. Stále více žen zkouší různé odstíny blond, důvodem je pravděpodobně fakt, že označení “blond” představuje celou škálu různých odstínů, které jsou pro ženy opravdu atraktivní a lákavé. Seznamme se s konkrétními blond odstíny, které dnes frčí a které ženy zkouší nejvíce.  

Ledová blond 

Velmi oblíbený je odstín “ledová blond”. Jedná se o číslo jedna mezi letními trendy. Ledovou blond milují nejen modelky, ale také herečky nebo zpěvačky. Když chcete nabarvit své vlasy na ledovou blond, chcete docílit ledového vzhledu. Není to však snadné, během celého procesu barvení může dojít k poničení vlasů. Pro ledovou blond si tak jděte k opravdu kvalitnímu kadeřníkovi, který používá jen kvalitní produkty na vlasy.  

Odstín praženého kokosu 

Chcete, aby vaše vlasy byly spojením přírodních odrostů a blond odstínu? Pak požádejte svého kadeřníka o odstín praženého kokosu. Odstín praženého kokosu je velmi zajímavý, dodává vlasům šmrnc. Navíc vlasy tohoto odstínu není nijak těžké udržovat, stačí jen trocha kvalitní vlasové kosmetiky.  

Klasická zlatá blond 

Nesmíme zapomenout na klasiku v podobě zlaté blond. Mysleli jste si, že se tento odstín už nenosí? Pak jste se spletli. Zlatá blond je opravdu unikátní a je stále moderní, zejména v létě hřejivými odlesky zaujmete. Klasickou zlatou blond doporučuje nejeden kadeřník, a to hlavně z toho důvodu, že vlasy tak neničí jako třeba zmiňovaná ledová blond.  

Balayage 

Znáte techniku barvení zvanou balayage? Jedná se o techniku barvení, kterou miluje nejedna celebrita. Vlasy budou díky této technice barvení vypadat jako vyšisované od sluníčka, vrch vlasů bude lehce tmavší, spodek poté světlejší.