Módní trendy

Barvy, které ovládnou jaro 

Letošní rok se, co se týče módy, rozhodně povedl. Smaragdově zelená, pastelová fialová, nebo odstín Very Peri – to je pecka, která bude slušet skutečně všem. Jaké barvy budou letos in?  

Barva roku 2022 

Už na konci loňského roku jsme se dozvěděli, že proslulý vzorník Pantone Color Institute určil novou barvu, která bude trendy po celý rok 2022. Po loňské kombinaci šedé se žlutou se letos na trůn usazuje jediná barva. Tou je modrofialový odstín Very Peri, který v sobě obsahuje také červený podtón.  

Přesně tuto barvu označili milovníci módy jako velmi inspirativní a dodávající sílu. Sytý odstín vám zaručeně dodá sebevědomí, ať už jej zvolíte pro jakýkoliv kus z vašeho šatníku. To ale samozřejmě není všechno! Jaké další barvy uvidíme?  

Na jaře barevně 

Letos to milovníci barevných kombinací budou mít skutečně snadné. Ať již zkombinujete jakoukoliv veselou variaci, budete styloví a jedineční. Jarní období přeje výrazným odstínům, které můžete použít jako solitéry. Tyto kousky pak stačí jen doladit umírněnějšími barvami.  

Smaragdy 

Smaragdově zelená je nadčasová barva, která se vrací s obvyklou pravidelností. Těšili jste se i vy? výborně! Právě tento odstín vedl například při udílení Zlatých glóbů, kdy jej vynesla herečka Anya Taylor Joy. Již tehdy módní dům Dior moc dobře věděl, co se pro letošní rok chystá. Smaragdová totiž sluší všem – bez rozdílu pohlaví, barvy vlasů a pleti, nebo také věku.  

Pastelová fialová 

Nejste zrovna příznivce barevných kombinací? Nevadí. I pastelově fialová vám skvěle poslouží. Použijte tento odstín pro top, zbytek dolaďte základními barvami. 

Popcornově žlutá 

Přesně tuto barvu vynesli již někteří influenceři. Grece Ghanem ji například použila pro oversized kabát, a výsledek byl úchvatný.  

Letošní jaro bude skutečně barevné. Zásobte se novými kousky a přivítejte nový začátek.