Lifestyle

Pánské župany jako skvělý tip na dárek 

Přemýšlíte o vhodném dárku pro svého partnera, kolegu, přítele nebo rodinného příslušníka? Luxusní pánské župany jsou skvělý tip pro dárek, který rozhodně potěší i obchodního partnera. Jaký kousek si vyberete?  

Skvělý dárek s praktickým využitím 

Každý muž si přeje dostat dárek, který bude reprezentativní a praktický. Luxusní pásnké župany je možné využít při návštěvě wellness, lázní, spa, nebo jen tak po běžné denní koupeli. Podobně jako luxusní dámské župany pro ženy, tak i tento dárek se hodí i pro ty, kdo rádi navštěvují posilovnu, nebo mají své pevné místo na některém bojovém sportu. Zabalit se do pohodlného a reprezentativního županu je po dobrém tréninku k nezaplacení.  

Modal jako synonymum pro luxus 

Pokud se chystáte obdarovat muže a dopřát mu skutečně kvalitní župan, můžete si vybrat některou z barevných variant modalových županů. Tento materiál je oblíbený zejména pro svou odolnost a reprezentativní lesk. Modalové župany jsou tvořeny z bavlněných vláken, která jsou doplněna o přírodní modal. Z čeho se vlastně modalové vlákno vyrábí? Jedná se o čistě přírodní produkt, který je vyráběn z celulózy. Lesk a výborné vlastnosti si župan uchová i po mnoha pracích cyklech.  

Mikrovlákno rychle schne 

Raději byste obdarovanému muži dopřáli župan, který velmi rychle schne? Podívejte se na nabídku županů z mikrovlákna. Tento materiál je vhodný všude tam, kde si přejete rychlé schnutí županu. Typické využití je tedy opět nejen v domácích podmínkách, ale také například po golfovém turnaji. Župany z mikrovlákna si po mnoha pracích cyklech zachovávají svou nezměněnou podobu, neblednou a výborně absorbují vlhkost.  

Už víte, kterým výrobkem potěšíte obdarovaného muže? Luxusní pánské župany jsou skvělý tip na dárek, který můžete použít při mnoha příležitostech. Máte tak výborný tip na dárek nejen pro partnera, ale také například pro obchodního partnera.