Kabelky

5 důvodů, proč vyměnit kabelky za dámské batohy

Není nad dámskou kabelku, alespoň většina žen si to myslí a muži na to pomalu začínají přicházet. To však ještě netuší, že ženy teď začínají pokukovat i po dámských batůžcích. Jsou elegantní, praktické, rafinované a  lze je sehnat v řadě provedení. Dámské batohy lze navíc použít k jakémukoliv outfitu.

Batohy nejsou jen pro studenty!

Pamatujete si na dobu,kdy jste byla studentkou a svůj batoh jste ráda vystřídala za kabelku? Teď je načase opět to prohodit. Je to paradox, ale dámské batohy se pomalu ale jistě dostávají na výsluní. Ocení je ženy, které jsou neustále ve spěchu – vyzvedávají své děti ze školy, chodí po nákupech, vyřizují pochůzky po úřadech a při tom všem nemají k dispozici automobil, a proto se jim může těžká kabelka lehce pronést. Batoh na zádech je zkrátka více praktičtější, navíc jej lze sehnat v řadě provedení a tudíž kombinace se zbytkem vašeho outfitu nebude problém. Sehnat lze dnes batohy v různém stylu – sportovní batůžky, elegantní batohy, retro varianty či rebelské batůžky. Volba je jen na vás.

5x ANO pro dámské batohy

Batoh si oblíbíte natolik, že vaše kabelka zůstane nějaký ten pátek v koutě. Pořídit byste si ho měly už kvůli tomu, že:

  • batoh bude zajímavým zpestřením vašeho outfitu,
  • je praktický, protože do něj více vleze,
  • nepronese se tolik jako kabelka, protože se váha hezky rozloží,
  • protože ho budete mít na zádech, budete mít volné ruce,
  • sehnat jej lze v řadě provedení.

Tak co, vyměníte svou kabelku za dámský batoh? Vybrat si můžete elegantní batůžky značky Estelle, velice luxusní dámské batůžky značky David Jones nebo batůžky značky Tamaris. Na trhu je jich spousta, tak s jejich výběrem neotálejte. Při výběru sledujte množství kapes i způsob jejich zapínání. Nošení batohu by mělo být maximálně pohodlné.