Kabelky

Crossbody kabelka – vaše všední společnice

Dámy, můžete mít kabelek kolik chcete, přesto bude jedna vaší nejoblíbenější. Která to je? Tipujeme, že je to crossbody kabelka – vaše velice praktická všední společnice! Jaké jsou výhody crossbody kabelky? A proč si ji určitě pořídit v případě, že ji v šatníku ještě nemáte?

Crossbody kabelku lze nosit přes tělo i přes rameno

Jedním z důvodů, proč je crossbody kabelka tolik oblíbená je skutečnost, že ji lze nosit hned dvěma způsoby – jak už z názvu vyplývá přes tělo a nebo přes rameno. Právě díky možnosti nosit kabelku přes tělo a tudíž i blíže u sebe, se stává z tohoto typu kabelky velký pomocník pro ženy, které neustále spěchají. Crossbody kabelky nejsou nijak velké, zkrátka tak akorát, aby se vám do kabelky vešly základní věci. Obvykle je kabelka vybavena jednou velkou hlavní kapsou a dalšími malými kapsami. Důležitý je u kabelky nastavitelný popruh, který vám umožní měnit její způsoby nošení. Pokud jste se naučily nosit kabelku přehozenou přes celé tělo, jistě jste pocítily výhody, které z toho plynou:

  • kabelka vám z ramene nesjíždí,
  • máte ji více při sebe – zloději nemají šanci,
  • díky rozložení váhy na celé tělo se vám crossbody kabelka nijak nepronese,
  • kabelku budete mít neustále při ruce, aniž byste si ji musely sundávat,
  • protože vaše kabelka visí pevně přes vaše tělo, vaše ruce jsou volné,
  • při nošení crossbody kabelky se vám může zlepšit držení těla – nebudete mít tendenci se naklánět za kabelou na jednom rameni.

Existuje ideální kabelka pro vaše pochůzky?

Pokud existuje ideální kabelka pro vaše pochůzky, je jí právě crossbody kabelka, která umožňuje ženám stihnout více věcí najednou. Zejména ženy, které běhají po nákupech a mají spoustu zařizování mohou shledat kabelku jen na rameno jako  zcela nepraktickou, protože jim z ramene (zejména během nošení zimní bundy) neustále sjíždí. A proto může být možnost přehodit si kabelku přes celé tělo ideální.

A co vy? Máte doma crossbody kabelku?


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /data/web/virtuals/152386/virtual/www/domains/alexia.cz/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 43