Doplňky

Zocelte váš outfit a užijte si výhody šperků z oceli

Nemají takový nádech luxusu jako šperky ze zlata nebo stříbra, přesto jim dá většina žen přednost. Řeč je o špercích z chirurgické oceli, které jsou nejen krásné, ale také odolné a šetrné i k citlivé pokožce. Protože je lze sehnat v řadě provedení a za mnohem přijatelnější cenu, můžete mít svůj šperk na každý den.

Jaké jsou výhody šperků z oceli?

Ocel s označením 316 L se využívá nejen pro výrobu chirurgických nástrojů, nýbrž i pro výrobu kvalitních a dobře vypadajících šperků.  Šperky z chirurgické oceli vás vyjdou mnohem levněji než šperky ze zlata a stříbra. Pokud však zároveň s nízkou cenou čekáte i jejich nižší kvalitu, jste na omylu. Svými četnými výhodami mohou šperky z chirurgické oceli konkurovat i mnohem luxusnějším šperkům z drahých kovů. A to je dobrá zpráva pro ženy, které šperky milují.

  • Šperky z chirurgické oceli jsou mnohem levnější,
  • jsou odolné vůči nárazu i tření, a proto zůstávají pořád jako nové,
  • dobře vypadají, protože nemění svou barvu ani po dlouhé době nošení,
  • protože chirurgická ocel neoxiduje, nezůstane vám po špercích z ní zčernalá pokožka,
  • šperky z chirurgické oceli neobsahují nikl, a proto jsou antialergenní,
  • protože se s ocelí dobře pracuje, můžete svůj šatník obohatit o velmi propracované doplňky.

Máte alergii na šperky?

Po sundání řetízku vám na ruce zbyla zčervenalá kůže plná puchýřků? Nejspíš máte na daný šperk alergii. Ne přímo na něj, nýbrž na látku obsaženou v něm. Alergii nejčastěji vyvolává kov nikl, hliník a kobalt. A právě šperk s příměsí těchto kovů vás může pořádně potrápit. Pro tyto alergiky je pak vhodnou volbou právě chirurgická ocel a nebo dražší platina a titan. O propuknutí alergie si koledujete mimo jiné i při nošení šperků během úklidu a sportování. Stejně jako pot, tak i čistící prostředky kůži naruší a alergenní přísady kovů pak do ní snáze proniknou .

Hodláte si k narozeninám říct o šperk? Rozhodně si řekněte o ten z chirurgické oceli.