Kosmetika

Zatočte s křečovými žílami

Žádná žena o ně nestojí a žádné ženě se nelíbí. Bohužel s věkem a určitým typem zaměstnání se tomu skoro žádná nevyhne. A ty které to nepotká, jsou děti štěstěny. Avšak nenechte se mýlit, není to problém pouze žen. Tyto problémy má I zhruba pětina mužů.

Jak to co nejvíce oddálit a jaký boj s nimi vést, vám poradíme v tomto článku.

Co vlastně křečové žíly znamenají?

Jde o tak zvané varixy. Je to cévní onemocnění, které může a nemusí bolet. Ovšem pohled na takové nohy není zrovna dvakrát sexy.

Právě přitažlivost a zevní vzhled je většinou tím impulsem, který dovede ženy k doktorům, a chtějí tento problém řešit.

Jak se to projevuje?

Pohltí vás nepříjemný pocit a nohy začnou pomaličku bolet a otékat. Další projevy mohou být pocity velmi těžkých nohou a jejich nadměrná únava.

Křečové žíly však dokáží být I nebezpečné. Z nevinné únavy a těžkého pocitu se mohou vyklubat až bércové vředy nebo dokonce žilní trombóza. To už bohužel taková sranda není.

Jak se jim tedy bránit?

Každá žena by se měla mít ráda taková jaká je. To je klíč ke spokojenému životu. Přeci jen šťastná a sebevědomá žena je sexy žena.

Ovšem pokud trpíte nadváhou a začínáte mít problémy s křečovými žilami je opravdu načase přemýšlet o tom, jak zhubnout. Ulevíte tím I vašim kloubům.

Pohyb je třeba uzpůsobit I vašemu věku samozřejmě. Ideální proto je například

・  rychlá chůze

・  plavání

・  běhání

・  rotoped či jízda na kole v terénu

・  vodní aerobik

・  chození s hůlkami po kopcích a terénu

Ještě než se pustíte do bezhlavého sportování, je třeba mít správnou obuv, aby nedocházelo ke zranění, vyvrtnutí nohy či zlomení kotníku.

A je to tady! Dámy, vy, které milujete vysoké podpatky, máme pro vás špatnou zprávu. Dokud to jde, cítíte se dobře a sexy. Ovšem, o tento trend si v určitém věku vybere svou daň a to zejména v podobě křečových žil.

Když podpatky tak maximální 5 ti centimetrové.

Oblečení by nikdy nikde nemělo škrtit a to zejména na nohavicích. Vyhněte se upnutým kalhotám a příliš těsným legínám.

Dobré je třeba zakoupit a používat kompresní punčochy.

Upozornění:

Pokud se chcete vyhnout nutné operaci, pak je třeba uvažovat I o změně jídelníčku a vynechat tučné a mastné jídla, které vám zhoršují průchodnost cév.