Lifestyle

Občas je třeba obdarovat sebe samu

Pokud patříte k těm, které pilně chodí do práce a střádají penízky do rodinného rozpočtu, věřte, že nejste sama. Takových žen po světě běhá.

Oproti tomu je také mnoho žen toho názoru, že peníze jsou od toho, aby se utratili.

Všechno má své pro a proti, tím spíš je třeba nad věcmi více přemýšlet. Zejména, když jde o peníze.

V současnosti se potraviny nenápadně ale za to neustále zdražují (máslo, rohlíky, tvaroh, jogurty, maso atd.). To je smutné.

ALE

Aby byla žena šťastná, musí mít nějaké to sebevědomí. Sebevědomá žena je krásná žena. Jedním způsobem jak toho dosáhnout, je čas od času si udělat radost tím, že si koupíte

  • něco hezkého na sebe
  • nějaký šperk
  • vytoužený parfém
  • boty na podpatku
  • nějakou zbytečnost, která vás však zahřeje u srdce
  • nebo nějakou chytrou „věcičku“, která vám pomůže v domácnosti

Nezáleží na tom, co si koupíte, jde o samotnou podstatu. Pakliže váš partner vám dárky nebo kytky nenosí, pak je třeba, uchopit situaci do vlastních rukou.

Dámy znáte to – co si sami neuděláte, nemáte.

Máme málo peněz

Tuhle situaci a argument, proč výše uvedené nedělat si klade každá druhá rodina. Výplaty malé, děti také a s nájmem vyjdete tak tak. Ovšem i přesto alespoň 2x-3x do roka by bylo moc hezké, abyste si koupila sama pro sebe drobnost.

Sledování vitrín

Mnohdy stačí, urvat si čas sama pro sebe. Zkrátka projděte se do města, podívejte se po obchodech, kupte si ledovou tříšť nebo zmrzlinu a vychutnávejte si drahocenný čas také sama pro sebe.

Může to znít jako klišé, ale jsou chvíle, kdy takovou myšlenku opravdu oceníte.