Kosmetika

Líčení v podzimním období má své zásady

Tak jako s novým ročním obdobím měníme šatník, tak i v líčení by měl být rozdíl. Přeci jenom v létě se každá z nás líčí o něco méně než kdykoliv jindy. Podvědomě víme, že má pokožka v letních parnech dýchat a není třeba ji zatěžovat více větším množstvím líčidel. S ochlazením tomu je jinak a my můžeme vytáhnout svá líčidla. A že jich teď budeme potřebovat.

Rtěnky

Pokud nejste na líčení rtů vůbec zvyklá, je na čase to změnit. Letošní podzimní líčení si rtěnku prostě žádá. A nemyslete si, že to budou nějaké jemné barvičky. Připravte se na tmavě hnědou, vínovou a rudou. Je potřeba najít si ten správný odstín. Pokud se s rtěnkou cítíte stále nesvá, zkoušejte si ji nanášet nejdříve jen doma. A až si sama na sebe zvyknete a budete se cítit dobře, vyrazte do ulic.

Kouřové líčení

Tento styl líčení vám zaručí smyslná pohled, kterému nikdo neodolá. Kdysi se takto líčilo pouze na večírky, ale teď je všechno jinak. Pro tohle výrazné líčení je potřeba trochu cviku, aby působilo profesionálně. K líčení se používají dosti tmavé stíny, se kterými je potřeba zacházet opatrně. Tohle líčení obnáší také umění stínování. Proto nejdříve nastudujte techniku a pak si ji vyzkoušejte, než najdete to pravé pro vás. Řasenky použijte méně než obvykle.

Tvářenka

Nebo také zdravíčko. Je třeba dodat si trochu barvy do tváře. Nebojte se, že se vám povede to s tvářenkou, jak se říká přehnat. Naopak letošní podzimní líčení si to přímo vyžaduje. Proto se nebraňte trošku přitlačit na štětec.