Doplňky

Kšiltovky nebo klobouky?

V poslední době jsme mohli zaregistrovat v módě určité novinky, které se ujaly natolik, že se s nimi nyní setkáváme naprosto všude. Staly se tak oblíbené, že je najednou musel mít nejen každý muž, ale samozřejmě taky každá žena. Léto přineslo řadu novinek hlavně v oddělení doplňků a právě ony se dočkaly toho obrovského úspěchu. Jaké módní novinky nás dostaly doslova do kolen?

Jelikož je léto, pak je nám všem jasné, že jsme tyto novinky, které nás naprosto dostaly, jsou určeny pro léto, ovšem mimo tohoto ročního období je můžeme nosit i k jiným příležitostem v jiných ročních obdobích. Jedná se totiž o kšiltovky a klobouky, které se zamlouvají nejen ženám, ale také mužům.

Kam nosit takové kšiltovky?

Když je venku krásně slunečnost, nemusíme se před sluncem chránit jenom slunečními brýlemi, ale můžeme použít také kšiltovky, které nám ochrání i hlavu. Právě kšiltovky jsou aktuální hit, který musí mít nejen dámy, ale také pánové. Značkové typy najdete ve značkových prodejnách nebo v prodejnách se sportovní tématikou. Pokud vám však na značce nesejde, najdete kšiltovky v každém obchodě s oblečením.

Tento doplněk můžete kombinovat naprosto ke všemu. Už se nemusíte ohlížet na to, jestli máte nebo nemáte elegantní nebo ležérní look, protože móda v současné době kombinuje prvky ležérnosti a elegance. To potvrzuje i fakt, že se nyní nosí šaty v kombinaci s teniskami. Právě k této kombinaci je třeba kšiltovka vhodná. Samozřejmě ji můžete nosit i ke klasickým džínům či šortkám.

Kam nosit takové klobouky?

O kloboucích se ještě donedávna myslelo, že to módní kousek určený jenom pro ženy, ale už dávno tomu není tak. Ženy si klobouky sice oblíbily, ale i pánům neskutečně sluší. Pánové si volí klasické pevné a do kulata, které se hodí hlavně ke kostkovaným košilím a kšandám.

Co se týče žen, ty pak mohou klobouky volit nejen k šatům, ale také k elegantním outfitům – například k úzkým kalhotám, polobotkám a saku či kabátu.