Oblečení

Kabát místo bundy – jako módní trend

Není to tak dávno, co se na zimní období kupovaly spíše teplé, péřové bundy. Čím delší, tím lepší. Kde asi jsou ty doby?

Vytratili se.

Móda je velmi proměnlivá a neustále se vyvíjející se svět. To co bylo loni IN je letos OUT.

Co tedy „frčí“?

Péřové a jiné zimní bundy začali před nějakou dobou nahrazovat černé či jinak barevné elegantní kabátky nejrůznějších střihů.

Není v nich sice až takové teplo, takže bez mikiny či svetru se pod nimi neobejdete, ale přeci jen vypadají lépe. Jsou elegantní a mnohdy i velmi praktické.

Hodí se

  • na plesy
  • do divadla
  • do kina
  • na vernisáž
  • k legínám i riflím
  • do společnosti i na výlet do lesa

Jsou šité a dělané velmi efektivně, tudíž nemusíte mít v šatní skříni několik druhů bund k různým příležitostem. Stačí vám jeden kabát.

Jsou i dlouhé?

Zajisté. Dělají se jak volnější, tak upnutější, Kratší i delší, na knoflíky i na postranní zapínání. Lze si kolem pasu uvázat pásek, ale není to nutnost. Vždy záleží na vás a vašem pocitu pohodlí. Nikde netlačí, netahají, jsou velmi přizpůsobivé a padnoucí prakticky každé ženě. Tento trend se drží kupodivu už několikátým rokem a je třeba říci, že stále získávají zimní kabátky větší a větší publikum.

Cena

Za zmínku je třeba zmínit jejich pořizovací cenu. Jsou velmi dostupné nemluvě o tom, že vám vydrží několik sezón.

Investice do zimního kabátku se vám nejen vyplatí, ale i vrátí. Zamilujete si jej a už jej nebudete chtít sundat. To se zase módním návrhářům něco vskutku povedlo.

Barevná dostupnost

Nejste zrovna milovnicí černé barvy? To přeci vůbec nevadí, ba naopak, můžete zazářit jakoukoli jinou barvou. Zimní kabátky se kromě v černé barvy dělají také v šedé, tmavě šedé, modré, tmavě modré, námořnické modři, okrové barvě i sytě červené. Pozadu nezůstává ani žlutá barva.

Zkrátka vybere si opravdu každá žena.