Doplňky

Jednoduché šperky upřednostňujte před těmi masivními

Každá žena miluje jednoduché outfity. Někdy je sice chuť na extravagantní kousek, ale mnohdy je přesně jednoduchost to, co potřebujeme, abychom daný den měli dobrou náladu. Jenže takový look je mnohdy opravdu špatnou volbou, protože někdy s ním dosáhneme stereotypu, který není dobrý v žádném případě. Samozřejmě se dá trochu obohatit. V poslední době to bylo hlavně za pomocí masivních šperků, které se staly velmi populární. Jenže ani tato éra věčně netrvá, a tak už noste jen opravdu velmi masivní šperky nebo jen ty jednoduché. Zásada či přísloví, které říká, že v maličkostech se skrývá krása, totiž začala platit v módě po všech stránkách. Malinké vzory na oblečení jsou nyní velmi trendy, stejně jako například jednoduché přívěsky s malým přívěskem na krku. Přesně toto jsou trendy, které nyní letí, a tak to zkuste nyní s nimi. Obyčejný, jednoduchý look totiž doladí opět trochu jinak, než ty šperky masivní. Nebudete působit výrazně, ale jemně a elegantně.

Zkuste to s dvojitými řetízky

Mezi velmi oblíbené řetízky se nyní dostaly zejména ty, které se skládají z několika řetízků k sobě spojených. Konečný výsledek tedy vypadá, že se jedná o třeba tři řetízky, ale jedná se vlastně jen o jeden, který v sobě skrývá množstevní nádheru. Většinou na jednom z nich je určitý přívěsek, který vás jistě zaujme.

Jestliže tedy patří k těm typům, které milují jednotný oděv, díky němuž vždy budou bodovat, ale nepřejete si, aby se poznalo, že nosíte stále to samé, zaměřte se proto právě na tuto jednoduchost spojenou ve špercích. Nemusíte si hned kupovat pravý stříbrný šperk, ale stačí zvolit jemnou bižuterii, s níž samozřejmě zazáříte stejně, jako kdybyste na krku měli démant za několik tisíc. Někdy i jednoduchost bižuterie dodá potřebný luxus, který k rozzáření a k ojedinělému looku potřebujete.