Lifestyle

Eco friendly: reklamní předměty v souladu s přírodou

V současné době se čím dál více společností i domácností snaží chovat zodpovědně k životnímu prostředí. Proto darovat reklamní předměty z plastu a dalších podobných surovin může jejich snahu velmi rychle zhatit. Existuje ale také spousta předmětů, které označujeme jako „eco friendly“. Díky nim si může firma posílit své dobré jméno v oblasti ekologie a současně nabízet dárky, které jsou originální. 

Originální vzhled

Pokud chceme někoho obdarovat, obvykle se snažíme darovat něco trochu jiného, než by mohli dostat od ostatních lidí. A darovat propisku jako reklamní předmět, na tom jistě není nic originálního. Avšak darovat propisku, která byla vyrobena z ekologických materiálů (například ze dřeva) může z takto obyčejného daru udělat něco mnohem luxusnějšího. A tak tomu může být i u jiných klasických předmětů.

Z recyklovaných materiálů

Reklamní předměty mohou být například vyrobeny z recyklovaných předmětů – v tomto případě jde například o různé batohy, peněženky či tašky. I ony mohou mít velmi neobvyklý vzhled, nestojí mnoho a přitom vyjadřují váš postoj k šetření přírody. Pokud tímto obdarujete osobu obdobně smýšlející, je to jistě trefa do černého!

Bambus

Bambus je skvělý materiál, který se používá na výrobu různých nádob – například hrníčků. I ty mohou být vhodným reklamním předmětem. Mohou být zhotoveny z různých tvarů a hodí se pro studené i horké nápoje. Bez problémů je můžete použít do automatu na kávu, díky čemuž omezíte spotřebu jednorázových plastových kelímků. Tento materiál lze použít také při přípravě textilních materiálů, například na lanyardy.

V čem darovat?

Asi nejlevnější variantou, do které všechny reklamní předměty umístit, jsou plastové tašky. To ale není příliš ekologická varianta. Ani zde však nemusíte pociťovat omezení, papírové tašky nejsou o tolik dražší. Zvolit můžete také textilní tašky nebo papírové krabice, které navíc vypadají slavnostně.