Kosmetika

Znáte injekci krásy?

Bohužel stárnutí je něco, čemu se nikdo nevyhne. Málokdo se na stáří těší, málokdo s láskou a otevřeností přivítá změny, které se stárnutím přicházejí. Spíše si přejeme svůj vzhled omladit. Mužům začínají vypadávat vlasy, vlasy jim řídnou, muži plešatí.

Ženám vlasy začínají šedivět, ale naštěstí žijeme v době, kdy barvení vlasů je na denním pořádku. Větším problémem jsou vrásky v obličeji, které se často nezamaskují ani tím nejlepším a nejdražším make-upem na světě. Vrásky se s příchodem stárnutí začínají objevovat v okolí úst, v okolí očí a na čele. Naštěstí však žijeme v době, kdy se všemi projevy stárnutí umíme bojovat.

Pánové si mohou povyskočit, protože už existuje způsob, jak lehce docílit regenerace vlasů, jak lehce obnovit růst vlasů, které budou silné, pevné, hydratované a vyživené. Ženy mohou být rády za takzvané injekce krásy, které jim naprosto zneškodní nehezké vrásky.

Co to jsou injekce krásy?

Injekce krásy se aplikuje do míst, která jsou postižena vráskami, hlavně tedy do obličejových partií. Pouští do těla látku, která dokáže mimické vrásky redukovat naprosto efektivně. Látka uvolní mimické svaly, které se na vzniku vrásek podílejí, a dojde k bezprostřednímu vyhlazení pokožky.

Mnoho lidí si myslí, že takové vyhlazení vrásek pomocí injekcí krásy bolí, ale je to zcela bezbolestné. Dokonce ani nedojde k umrtvení, tedy ke ztrátě citlivosti obličeje.

Jaké části se nechávají nejčastěji ošetřit?

Nejčastěji se nechávají ošetřit hlavně místa kolem očí (tam se totiž vrásky během stárnutí vyskytují nejčastěji), dále se injekce krásy aplikují do čela či kolem úst. Po aplikaci nebudete nijak omezeni, jen se vám bude hůř mračit.

Po aplikaci budete moct bez omezení fungovat v běžném životě, jen si dejte pozor na předklánění po aplikaci či nechoďte po aplikaci do sauny, pokud to máte ve zvyku. Kromě těchto drobností skutečně nejste nijak omezeni a výsledky vidíte ihned po ošetření.