Oblečení

Uprav si své oblečení

Každá žena to jistě moc dobře zná. Ve svém šatníku najdete nejednu věc, která vám prostě nesedí tak, jak se v kabince v obchodě zdálo. Takových věcí se nám ve skříni může nakupit více než bychom si přály. Co teď? Vyměnit to už nejde a vyhodit téměř nové oblečení je velká škoda. Máme pár triků, jak nad tímto problémem vyzrát.

Kožená bunda

Kožená bunda je letos velkým hitem. Ať si ji pořídíte v jakémkoliv střihu či barvě neuděláte chybu. Občas se ale stává, že nová kožená bunda bývá tvrdá a špatně se přizpůsobuje vašemu tělu. Jednoduchým trikem docílíte, aby byla kůže pružnější. Stačí ji pouze navlhčit rozprašovačem a obléknout. Kůže změkne a přizpůsobí se.

Malé džíny

Každému se jistě stalo, že něco málo přibral a měl problém dopnout své oblíbené džíny. Tento problém se nevyhne nebo nevyhnul nikomu z nás. Je tady jeden malý trik, který vám pomůže dříny trochu roztáhnout. Stačí si je po vyprání obléknout ještě trochu vlhké. Kalhoty se natáhnou a přizpůsobí vašemu tělu.

Zachraňte své silonky

Díky chladnému počasí je na čase vytáhnout silonky. Jistě každá z nás jich doma najde hned několik. Není třeba silonky hned po jednom použití vyhazovat. Je pravda, že občas se nám silonky vytáhnou či se o něco zachytíme a oko je na světě. Pokud tedy nechcete silonky po jednom použití vyhazovat a není na nich oko, stačí silonky přeprat v teplé vodě. Nechat uschnout a vyzkoušet jednoduchý trik. Stačí, když si silonky po tom, co si je obléknete, přestříknete lakem na vlasy. Tím se silonky nebudou tak snadno povolovat a lak je zahrání i před nežádoucími oky.