Oblečení

Svetr dva v jednom?

Už jste slyšeli o svetru, který vám poslouží hned dvakrát? Že ne? Ale jistě, že ano. Řeč je o známém roláku. Ten složí při nošení hned dvakrát. Plní funkci svetru, ale také šály. Takže pokud patříte mezi ty, kteří si se šálou nevědí rady, ať už v tom jakou barvu či vzor zvolit, nebo jak ji stylově uvázat, rolák je právě pro vás.

Jaké se nosí?

Móda nám dává celkem volnou ruku. Záleží čistě na vás, jaký rolák zvolíte. Máte na výběr jak z přiléhavých tak volnějších. V barvě ani vzoru se také meze nekladou. Lze vybrat, jak z tenkého úpletu, tak z hrubého. Pokud hledáte něco hřejivého na volný čas, sáhněte po volnějším roláku z hrubšího úpletu. Ten působí ležérně a uvolněně. Pokud jej chcete obléknout do kanceláře, nebo na formálnější schůzku zvolte tenčí a útlejší verzi. Barvy v tomto případě mohou být jemnější. Doplnit rolák můžete sakem.

Co k němu?

Rolák má tu výhodu, že mu dáte duši tím, co obléknete k němu. Pokud chcete být elegantní, oblékněte společenskou sukni či kalhoty, pokud chcete působit uvolněně, zvolte džíny. Zde lze popustit uzdu fantazii, ale pozor si musíme dát, abychom zvolili dobře vzhledem k akci, na kterou se chystáme vyrazit.

Skvělou kombinací je tenký, úzký rolák například v tmavě žluté barvě, černé sako, které ještě rolák zvýrazní a tmavě modré džíny. K tomuto outfitu lze obout kozačky i kotníkové boty. Je to skvělé spojení elegance a ležérnosti.

Pokud chcete být originální, oblékněte černý úzký rolák a na něj třeba pruhovanou košili.