Oblečení

Slyšeli jste už o bezešvém spodním prádle, které se nepropisuje?

Mezi nejčastěji používané technologie u bezešvého prádla patří svařování, lepení a welding. Víte, o jaké technologie jde a na jaké prádlo vsadit? Podívejte se s námi na to, proč zvolit bezešvé prádlo.

Bezešvé dámské spodní prádlo je pohodlné, elegantní a originální. Dopřeje vám prvotřídní pohodlí a hlavně vám na těle nevytvoří žádné nevzhledné faldy. Zaručuje prodyšnost, vysoký komfort a suchou pokožku, protože dokonale odvádí pot od těla. Nemusí se žehlit a rychle schne. Můžete si vybrat klasické i sportovní podprsenky, košilky a tílka všech střihů a velikostí, tvarující kalhotky, zeštíhlující body i stahující spodničky. Bezešvé spodní prádlo vám pomůže docílit dokonalou siluetu.

Metoda ultrasonic

Metoda ultrasonic spojí jednotlivé střihové díly i jejich části. Výsledek je designově a funkčně opravdu dokonalý. Jakmile jednou vyzkoušíte bezešvé prádlo, jen těžko budete chtít někdy jiné. Jeho pohodlí je prostě nadčasové a nikde se vám pod oblečením nevyrýsuje. Bezešvé prádlo je vyrobeno z jemného elastického mikrovlákna, které se dokonale přizpůsobí tělu.

Metoda welding

Welding neboli svařování umožňuje dosáhnout dokonalého desingu a funkčnosti. Nejběžněji weldované části oděvů jsou kapsy, krycí a pojící fleky, slouží pro lepení v délce i pro aplikace protektorů. Welding se někdy označuje i jako bezešvá, laminonovací či lepící technologie. Látky jsou navzájem propojeny pojícím tejpem, který se roztaví pomocí tepla nebo ultrasoniku, což je vysokofrekvenční záření. Díky tomu jsou švy zcela ploché. Pokud vsadíte třeba na bezešvé podprsenky, budete z nich doslova nadšeni. Už vás nikde nebude škrábat a tlačit zapínání. Vykouzlí vám oblá ňadra, nedovolí vzniknout faldům. Je třeba jen zvolit správnou velikost.

Bezešvé prádlo

Dámské bezešvé košilky a body jsou vyrobeny z jemného elastického mikrovlákna a jemné bavlny. Dokonale se přizpůsobí vašemu tělu. Bezešvé spodničky mohou mít středně silný až silný stahující efekt a zeštíhlí vaši siluetu až o dvě velikosti. Velmi oblíbené jsou vyšší stahující kalhotky pro zeštíhlení břicha nebo kalhotky s nohavičkou pro zeštíhlení stehen. V nabídce nechybí ani bezešvá trička nebo tvarující legíny. Značka Intimidea.cz vás oblékne na každou příležitost.