Boty

Sexy přes celou zimu: Kozačky nad kolena a krátká sukně

Letošní zima nám dopřává dostatek příležitostí k nošení zimních kozaček. Pro ženy je to skvělá příležitost, jak zdůraznit svoji ženskost. V případě, že se kozačky šikovně zkombinují s oblečením, působí velmi sexy. Dokážou výborně zdůraznit tvar ženských nohou. Většina žen se snaží svoje nohy zeštíhlit a zúžit a vhodná volba kozaček to dokáže lépe než co jiného. Kozačky nad kolena jsou letos in.

Model pro ženy s dlouhýma nohama

Velmi efektně vypadají kozačky nad kolena, ovšem bohužel si je nemůže dovolit každá žena. Dámy s dlouhýma nohama a nepříliš širokými stehny jsou na tom z tohoto pohledu nejlépe. Ženy a dívky menšího vzrůstu a kratšíma nohama a boubelky musí být v tomto směru opatrné. Pro ně se víc hodí kozačky do půli lýtek s podpatky, které opticky prodlouží nohu a také s ostřejšími špičkami. Kozačky nad kolena by naopak mohly nevhodně upozorňovat na nedostatky. Každého by na první pohled upoutaly krátké a širší nohy. I u zimních bot je nutné pečlivě zvažovat, co se hodí a co nikoli. Žena by i u zimního obouvání měla dokázat zdůraznit svoji ženskost a naopak skrýt nedostatky.

Zkuste i outfit s krátkou sukní

Jakou mají podobu zimní kozačky nad kolena, aby byly slušivé a pohodlné? Na horní části lýtka je všit úzký pásek, který lýtko obepíná. Měkký materiál obepíná a dokonale kopíruje tvar lýtka. Kolem kolene se následně bota rozšiřuje a nad kolenem končí. Boty nad kolena jsou pro odvážné ženy, které se ničeho nebojí. K jakému outfitu se tyto kozačky nejlépe hodí? K úzkým přiléhavým legínám nebo elastickým kalhotám v kombinaci s delším svetrem nebo topem budou vypadat velmi slušivě. Můžete ale zvolit i krátký obepnutý kabátek nebo krátkou sukni. Pokud sáhnete po sukni, volte hladkou bez výraznějších ozdob, ať boty vyniknou a model není překombinovaný. Budou-li kozačky hladké, můžete vybrat i plisovanou sukni. Ovšem kombinace vysokých kozaček s kratinkou sukní se hodí na večírek, určitě ne do práce. I tak je lepší decentní kombinace, třeba černý rolák, krémová sukně a černé kozačky nad kolena.