Módní trendy

Šála je nutností

Teploty už dávno nejsou letní. Proto je nutné začít se teple oblékat. Muž většinou na módu až tak nehledí, zaobírá se spíše tím, ať je mu prostě teplo. Pro nás ženy je ale móda často upřednostňována před funkčností.

Nyní nám ale módní svět hraje do karet. Bude nám krásně teplo, protože hitem podzimu jsou teplé kabáty a také pletené šály. Tyto šály vás krásně zahřejí a také ozdobí.

Jaké a kde nosit

Tento módní a také praktický kousek, můžete nosit snad každý den a je prakticky jedno, zda vyrážíte jen do obchodu, na procházku či na obchodní schůzku. Šála z vašeho outfitu udělá něco výjimečného. Není vůbec tedy na škodu, mít těchto šál více. Můžete je mezi sebou střídat a uvidíte, že se šálou dostane váš outfit vždy jiný vzhled.

Hitem letošního podzimu a zimy jsou šály pletené. Čím huňatější šála tím lépe.

Šála se hodí jak ke kabátům, tak ke kožené bundě či sportovnějším stylům. Pokud je váš kabát jednobarevný, můžete se vydat na dráhu experimentů a vyzkoušet si různé barevné kombinace a vzory. Zde se meze nekladou, čím výraznější šála tím lepé.

Zda je váš kabát vzorovaný, je třeba držet se pravidla jednobarevnosti. Také je třeba zamyslet se i nad barvou, která na kabátu převažuje a zda se nebije s barvou šátku. Přeci jenom klaunovského vzhledu dosáhnout nechceme.

Také se nebojte experimentovat se styly vázání. Je pravdou, že různé uzly vyniknou lépe s bavlněným šátkem, ale i s pleteným šátkem se dá krásně čarovat a vykouzlit něco zajímavého.