Boty

Pohodlně do podzimu

Letní obuv je již dávno zapomenuta v botníku. Nyní přichází čas vytáhnout teplejší uzavřenou podzimní obuv. Ne vždy se nám chce vyrazit v podpatcích, proto vám dáme pár typů na pohodlné podzimní boty, ze kterých vás zaručeně nohy bolet nebudou ba naopak. Lámete si hlavu, jaké boty můžeme mít asi na mysli?

A zase ty tenisky

Tenisky nejsou jen výbavou do tělocvičny či posilovny. Toho jsme si letos již všimli všichni. Tenisky se stávají běžnou součástí našich oděvů. Ať už jsme oblečeni sportovně či elegantně, máme kalhoty nebo sukně tenisky můžeme bez váhání obout. I v tomto ročním období mají tenisky své místo. Abychom v nich neměly po prvním dešti bazén, místo látky je použita kůže. Díky kůži nepromoknou a zajistí nám suchou chůzi.

Polobotky

Polobotky nejsou jen mužskou záležitostí. Lze je koupit i v ženské verzi a kdo je ještě nemá, měl by tuto chybu jistě napravit. Tyto boty jsou zlatou střední cestou mezi elegancí a pohodlností. Zda sáhnete po botách s tvarovanou stélkou, budete mile překvapeni jejich pohodlností. Polobotky mají i zimní verzi, která je obohacena o hřejivý kožíšek.

Kozačky

Letos, ostatně jako každý podzim, jsou v módě kozačky. Tento podzim jsou to kozačky pod kolena. Tyto boty vám zaručí teplo v chladných deštivých dnech. Pokud máte kozačky kvalitní, nemusíte se bát ani dešťové přeháňky. Zda zatoužíte po těch bez podpatků či s menším klínkem je jen na vás. Pohodlí najdete u obou těchto typů podrážky. Zda ale převládá váš šatník spíše elegantní oblečení, sáhněte po těch na klínku.