Lifestyle

Obdarujte ženu květinou, která se k ní hodí podle jejího znamení

Málokdo si uvědomuje, že o nás znamení horoskopu dokáže opravdu mnoho prozradit. Nejen, že znamení horoskopu o člověku prozradí například to, jakou má povahu či jaké jsou jeho vlastnosti, kromě toho také napoví muži, jakou květinu ženě darovat. Květina se zkrátka daruje ženě v mnoha případech a v mnoha chvílích, muži však většinou sází na klasiku v podobě růží. Na tom samozřejmě není nic špatného, ale ať to ženu nepřestane nudit. Raději jí dejte květinu, která se k ní hodí podle jejího znamení.  

Abyste však nemuseli dlouze pátrat na internetu a hledat, jaká květina se hodí k vaší drahé polovičce, prozradíme vám, jaké květiny se ke kterému znamení hodí.  

Jaké květiny darovat štírům? 

I když to možná na první pohled nevypadá, štíři jsou nejvášnivějším znamením vůbec. Jelikož je to vodní znamení, nemůžete se divit tomu, že nejvíce štíry překvapíte se smyslnými květy. S velkými, smyslnými květy tak nikdy nešlápnete vedle. V ideálním případě se při výběru květiny zaměřte na řezané orchideje, které jsou navíc velice výjimečné.  

Jaké květiny darovat kozorohům? 

Kozorozi jsou naopak poměrně žárlivá stvoření, na druhou stranu jsou velice praktičtí a také stabilní. I když se vám to opět nezdá, pravdou je, že kozorozi upřednostňují spíše něžné květiny, které však vypadají krapet luxusně. V ideálním případě byste měli darovat třeba kalu, která je velice něžnou květinou, jež se však jen tak nevidí. Kromě toho se hodí i hyacinty.  

Jaké květiny darovat rybám? 

Ryby jsou další vodní znamení, a tak se nabízí otázka, jaké květiny darovat právě jim. V ideálním případě byste měli darovat romantické květy, které zachytí krásu ryb a jejich jemnost. O rybách se totiž ví, že jsou jemné, trpělivé, také mimořádně velkorysé a soucitné. Pokud bychom měli zmínit konkrétní květinu, vypíchneme alstromélii nebo frézii.