Módní trendy

Noste čepice stylově

Čepice jsou v zimě velice užitečná věc. Chrání nás před nepříjemným mrazem a studeným větrem. Mnoho žen se ale těmto nepříznivým přírodním vlivům raději dobrovolně vystaví jen, protože si neví rady, jak čepici nosit.

Čepice je také krásný módní doplněk, proto by byla velká škoda, kdyby byla vynechána. Ale je pravda, že existuje mnoho ženských argumentů, proč ji nenosit. Důvody jsou jasné, zničíte si účes, vlasy jsou po nošení čepice zplihlé a mnohdy elektrizují. Ač se vám to možná nebude zdát pravda, čepice sluší opravdu každému, jen je potřeba vybrat tu správnou.

Jak vlasy pod čepici upravovat?

Abyste se vyhnuly, milé dámy, nepříjemnému elektrizování vlasů, je třeba zvolit již při jejich myti správný šampon. Zvolte antistatický šampon a také hřeben. Tím se zbavíte jednoho zásadního problému. A teď jaký volit účes.

Baret

Pod je vaší letošní volbou baret děláte jen dobře, protože baret se stal letošním velkým hitem. Tato čepice se hodí jak pro dlouhovlasé, tak krátkovlasé ženy. Pod baret nechte vlasy volně rozpuštěné a nebojte se nechat vykouknout i ofinu. Také volný pletený cop vypadá velice dobře.

Zimní pletená čelenka

Tento módní hit je zpět. Pokud čepici vážně razantně odmítáte, volte tuto variantu. Zásadně ji ale nasazujte přes vlasy ne opačně. Zda je necháte rozpuštěné či sepnuté v copu je jen na vás.

Čepice a krátké vlasy

Pokud máte krátké vlasy, nebojte se nosit čepice. Základní pravidlem pro to, aby vám čepice slušela je, nechat vykouknout aspoň kousek vlasů například ofinu. Čelenku se také nemusíte bát vyzkoušet.