Lifestyle

MUST HAVE věci, které v létě rozhodně oceníte

Stejně jako během každého léta, tak i během toho letošního se do módy dostane mnoho zajímavých kousků, které nesmíte postrádat. Nyní však nemluvíme o oblečení, které je samozřejmě velice důležité a které se od minulého léta dost liší. Nyní mluvíme zejména o věcech, jež oceníte v domácnosti. Je jich hned několik a je zcela jasné, že letos v létě se bez nich neobjedete.

Neseďte doma, je čas sportovat

Zejména pro děti je vhodný náš první tip, kterým je sportovní náramek Fitbit. Jedná se o fit náramek, který zachycuje veškerou vaši aktivitu. Počítá kroky, počítá počet poschodí, také počítá spálené kalorie a samozřejmě sleduje i čas, kdy chodíte spát a kdy vstáváte. Jak jsme zmínili, hodí se zejména dětem, které potřebujete mít pod neustálým dohledem. Díky tomuto fit náramku je můžete kontrolovat, budete vědět, v kolik chodí spát či jestli se dostatečně hýbou nebo jen sedí u počítače, což je pro ně doslova smrtící aktivita. Náramek koupíte za zhruba dva tisíce korun, existují však i levnější náramky, ovšem ne tak výkonné náramky.

Letošní léto se nese v retro stylu

Letošní rok se nese v retro stylu, což však ví každý nákupní maniak. Nejen, že se retro styl dostal do světa módy, ale taky se dostal do světa bydlení i do běžného života. Pokud si myslíte, že rok 1996 byl ten nejlepší rok v životě, zavzpomínejte si na něj díky Nokii 8810. Jedná se o model mobilního telefonu, který odběhal Neo celý Matrix. Mobil skrývá nejen 4G konektivitu, ale i legendárního hada, který vás zabaví při čekání u doktora či na městskou hromadnou dopravu. Cena tohoto mobilního telefonu se pohybuje kolem dvou tisíc korun.

Bez kvalitního fotoaparátu ani ránu

V současné době jsou populární především klasické fotoaparáty, které známe z dřívějška. I do této oblasti se vrhla vlna retro. V retro stylu zakoupíte například krásný fotoaparát Leica Monochrom. Jedná se o limitovanou edici, která není vůbec levná. Cena tohoto kvalitního fotoaparátu se pohybuje kolem 325 tisíc korun. V limitované edici je jich jen 125 kusů, možná právě proto je cena tak nevýsostně vysoko.