Módní trendy

Módní trendy 2017

Pokud vás baví móda a sledujete módní trendy, asi se snažíte oblékat podle nich. Co se nyní nosí a co je právě teď in? Některé z prvků kolekcí na podzim a zimu 2017 se promítají i do období na jaro a léto 2017. Svědčí o tom mnoho módních přehlídek. Podíváme se na to, jaké oblečení či módní doplňky si pořídit.

Co si pořídit do šatníku

Poslední kolekce módních návrhářů si hodně oblíbily lesklé materiály a flitry. Objevují se prakticky na všem. Je třeba s nimi ale zacházet obezřetně. Oba typy materiálů a zdobení hodně zvýrazňují nedostatky a rozšiřují. Nějaký módní kousek by ale ve vaší skříni neměl chybět, pokud chcete kopírovat módní trendy. Můžete tyto prvky volit na módním saku, sukni, kalhotách nebo alespoň tričku. Pošití flitry na vás upozorní a upoutá pozornost. Jestliže si opravdu netroufáte na celý lesklý nebo flitrový kousek oblečení, zkuste vsadit na flitrové aplikace. S nimi budete opravdu nepřehlédnutelné.

Další výrazný trend je prvek asymetrie ve všech možných podobách. Na mnoha podzimních přehlídkách různých světoznámých návrhářů se objevily opravdu zajímavé až výstřední prvky. Modelky měly i bundy obléknuté obráceně a vzhůru nohama. To opravdu v běžném životě asi zkoušet nebudete. Pořiďte si třeba sukni se zajímavou asymetrickou délkou. Zajímavé zakončení může mít i vaše tunika. Luxusní dámské oblečení má být kvalitní, aby vám dlouho vydrželo. Asymetrie se už dlouho objevuje na módní scéně s posledními trendy. Nepřehlédnutelný trend současné módy je i výrazný potisk a nápis třeba na tričku, a dalších kouscích oblečení.

Spodní prádlo, módní doplňky a ženskost

Dámské spodní prádlo má naopak tlumené barvy. Vede krajka, jemná i hustě tkaná a zdobená. Nově se objevuje třeba samet, který je pro příští období nejvíc in. Sportovní styl ovládl atletický styl použitý u spodního prádla pro běžné nošení. Vyhrává jednoduchá nevyztužená podprsenka s klasickými trojúhelníčky a její opravdové pohodlí.

Moderní kabelky mohou být různé. Jedna kabelka přece nestačí. Stále se nosí elegantní klasika v jednoduchém tvaru a v decentních barvách. Ta by neměla v šatníku chybět. Lesklé trendy si hledají své místo v oblasti, jako je malá večerní kabelka s flitry nebo kamínky, která může být i z lesklého materiálu. Pokud volíte ale lesklé oblečení, neberte si již lesklou kabelku a obráceně, ať toho lesku není už moc.