Doplňky

Minerály ve špercích nás ovlivňují. Jak?

Šperky ženy doslova milují, o tom není sporu. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí ženu potěšit šperkem, co kdybyste jí darovali šperk třeba z minerálů? Minerály nejednu ženu osloví na první pohled, mnohé ženy si kupují šperky s nimi, aniž by tušily, že něco znamenají, něco tělu přináší nebo že existují lidé, jež se v nich vyznají. Pokud chcete ženu obdarovat šperky z minerálů, doporučujeme právě zajít za odborníky, kteří poradí, jaký minerál je nejlepší do danou ženu, které chcete udělat radost.  

Šperky z minerálů ani nelze označit za trendy. Je to zkrátka něco nadčasového, co tu bylo, je a bude. Najdou se samozřejmě odpůrkyně těchto šperků, na druhou stranu se mezi námi najdou i ženy, které na minerály rozhodně nedají dopustit. V každém případě si o špercích z minerálů něco prozraďme, ať jsme krapet v obraze a víme, jestli jimi obdarovat své nejbližší či nikoliv.  

Šperky z minerálů nás ovlivňují 

Jak již bylo zmíněno, málokterá žena je si vědomá toho, že nás minerály ve špercích ovlivňují. Jenže ono to tak opravdu je. Není vůbec snadné najít člověka, který by se vyznal v kamenech, který by byl na kameny odborníkem. Pokud však najdete někoho takového, určitě za ním zamiřte, protože vám o kamenech ve vašich špercích může leccos prozradit.  

Šperky s minerály se dají koupit v nejrůznějších délkách. Krátké, jež přiléhají ke krku ze všech stran, ovlivňují především krční čakru, která může za vyjadřovací schopnosti. Pokud si pořídíme přívěsky na delším řetízku nebo na šňůrce, minerál se dostane do kontaktu se srdcem a bude souviset s láskou, dáváním a také přijímáním.  

Pokud budeme nosit náušnice s minerály, můžeme vyladit tímto krokem schopnost naslouchat sami sobě. 

Selenit jako kámen pro všechny části roku 

Můžeme si samozřejmě také pořizovat šperky s minerály podle ročních období a částí roku. Jestliže však nechcete mít šperkovnici plnou kamenů, doporučujeme koupit si jeden šperk se selenitem, což je kámen pro celý dlouhý rok. Je to kámen velice silných vibrací, které mají schopnost čistit auru člověka.