Oblečení

Máš tu správnou sukni?

Každý na sobě najde partii, za kterou se tak trošku stydí. Někdo má plnější boky, širší stehna, velká prsa nebo větší bříško. Volbou správného oblečení můžeme tyto problémové partie schovat. Mnoho žen se domnívá, že pokud mají větší zadeček, širší stehna tak je sukně pro ně tabu. Ale to není pravda! Stačí sáhnout po té správné!

Dnes najdeme na trhu spoustu variant sukní. Sukně jsou s různými vzory, jednobarevné, v různých délkách a střizích. Jak tedy vybrat tu, která zalichotí vaší postavě a bude vám slušet? Sukně by neměla chybět v šatníku žádné ženě. Je to jeden ze symbolů ženskosti.

Jak vybrat tu správnou?

 

Při výběru sukně je třeba zapřemýšlet nad našimi přednostmi, a co naopak je třeba schovat. Pokud máte silnější stehna, určitě se vyvarujte sukním světlých barev, ty vás opticky rozšíří. Rovné a úzké sukně také nejsou to pravé pro vás. Tyto sukně totiž kopírují tvar vaší postavy, a to není našim cílem ba naopak. Také na materiálu velice záleží.

Pokud jsou vaše stehna silnější, je dobré zvolit sukni se zvýšeným pasem a nejlépe svislé vzory. Délka sukně by měla být pod kolena. Také boty na vysokém podpatku vám opticky nohy prodlouží, zúží a pěkně vytvarují.

Pro ženy s širšími stehny a větším bříškem jsou vhodné sukně volnějšího střihu. Sukně tulipánového střihu je pro vás tou nejlepší volbou.

Pokud je třeba schovat zadeček, zvolte vzor jemných svislých proužků. Sukně by měla mít tmavší barvu, ale nemusí to být přímo černá. Můžete zvolit např. tmavě modrou, tmavě hnědou. Velké vzory nejsou pro vás.