Oblečení

Kožichy a kožešinky – koupit nebo nechat v obchodě?

Móda je v dnešní době poměrně různorodá. Každý si najde to své, to, co se mu líbí. Pokud milujete ležérní oblečení, najdete si kupu pohodlných šatů i džínů či mikin, které jsou aktuálně velice moderní. Kromě toho si najdete i celou řadu svetrů, které se dneska nosí o velikost větší, tudíž vás nikde nic nebude táhnout, nikde nic vás nebude škrtit a opět se budete cítit pohodlně. Jestliže v tomto ročním období chcete být v teple, udělají vám radost kožíšky, kožichy i kožešinky, jež jsou zrovna v módě!

Teď se nejspíše zděsili ochránci přírody a zvířat, ale není být proč zděšen, protože všechny kožichy, kožíšky i kožešinky jsou umělé, nikoliv z pravých zvířat. Důkazem toho může být i fakt, že se prodávají naprosto v každých obchodech s oblečením za až směšné ceny, což by u pravých kožichů nebylo možné.

Pojďme se podívat na to, co kožichového si koupit musíte!

• Vesta

Kožichové vesty se staly populární už před několika lety a stále se drží v žebříčku těch nejoblíbenějších teplých kožíškových věcí, jaké se kupují. V současné době najdete tyto vesty s mnoha zajímavými pásky nebo například na zip, tudíž se vám pod vestu studený vzduch nedostane. Už tento kousek máte doma? Jestli ne, měli byste si ho ihned koupit, protože se hodí jak k džínům, tak i ke kalhotám ke kotníkům nebo k sukním.

• Kožich

Jelikož je zima, určitě přemýšlíte, čím byste mohli oživit váš šatník. Bundy už jsou všední, kabáty má kdekdo, ale co vás ještě perfektně ochrání před zimou? Co třeba takových kožich? Ty jsou dneska velice populární, najdete je v mnoha zajímavých barvách. Nebojte se hlavně bordó barvy nebo černého kožichu.

• Bundy s kožíšky

Jestliže nejste zastánci klasických kožíšků, měli byste si nakoupit jenom bundy s kožíšky uvnitř. V dnešní době to jsou například džínové bundy, které mají uvnitř kožíšky, nebo to jsou i oblíbené bombery, které se letos taky ukázaly s kožíšky uvnitř. Ať už si vyberete bundu s kožíškem uvnitř v jakékoliv podobě, určitě budete styloví, protože přesně to se teď nosí. Ať jde kožíšek vidět!