Kosmetika

Jaký zvolit lak na nehty s nádechem podzimu?

Je tady podzim a to nás láká kombinovat nové barvy. Jaké tedy zvolit barvy laků na nehty, aby se nám hodily k našim skvělým podzimním outfitům? Škála barev, ze kterých máme na výběr je široká, a proto vám poradíme po kterých sáhnout.

Jaký vybrat?

K podzimním barvám patří barvy tmavší a přírodní. Ani letošní podzim nebude výjimkou. Pokud se bojíte experimentovat, nebo vás tmavé barvy nelákají, vyzkoušejte argent métallissé, že nevíte jaká to je? Nebojte, je to jednoduchá světle šedá barvička. Tuto barvu sladíte s jakýmkoliv oblečením a nebude až tak strhávat pozornost na vaše ruce.

A teď tedy pro ty odvážnější. Barvou, která snad nikdy neomrzí a nevyjde z módy je tmavě rudá. Tohle je klasika, která neomrzí, ale zase na druhou stranu s ní nikoho neohromíte. Hitem podzimu 2018 je karamelová barva a tmavě fialová. Ovšem královnou barev bude královská modrá, nebo ji také najdete pod názvem kobaltová. Také pokud sáhnete po různých odstínech hnědé, chybu určitě neuděláte.

Nehty by neměly být příliš dlouhé a určitě se vyhněte přehnanému zdobení. Máme na mysli různé malůvky či kamínky. V jednoduchosti je krása, a čím jednodušší nehty tím lépe se vám budou kombinovat s outfitem. A pokud si přeci jenom tu ozdobu nechcete nechat ujít, zvolte ji na jeden prst a to nejlépe prsteníček. Také je velice moderní mít prsteníčky nalakovány úplně jinou barvou než všechny ostatní. Zkuste například nalakovat prsteníčky karamelovou barvou a zbytek prstů tmavě fialovou.

Pokud se s barevným lakem necítíte, zvolte klasiku, a to francouzskou manikúru.